Home
Aktualności
Wykaz podręczników na rok szkolny 2013/2014 Drukuj

Wykaz podręczników na rok szkolny 2013/2014 - szkoła podstawowa

Wykaz podręczników na rok szkolny 2013/2014 - gimnazjum

 
„Tyle było dni…” Drukuj

„Tyle było dni…” –  zjazd z okazji 110 - lecia powstania Szkoły Podstawowej nr 1 i 95 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Obecnie Zespół Szkół nr 3, dawniej Szkoła Podstawowa nr 1, czyli „Jedynka”.
8 czerwca 2013 roku w naszej szkole było wielkie święto… W tym roku minął ponad wiek od czasu, kiedy powstała jedna z najstarszych w mieście szkół.
Z tej okazji zaprosiliśmy naszych absolwentów, wychowanków, nauczycieli i licznych gości, aby razem uczcić tę piękną rocznicę.

Więcej…
 
UWAGA - giełda używanych podręczników! Drukuj

Uczniowie, którzy  chcą sprzedać swoje podręczniki, proszeni są o przynoszenie ich do 17.06.2013 (poniedziałek) do  biblioteki szkolnej.  Każda książka powinna być podpisana i wyceniona.

Więcej…
 
Uwaga!!! Drukuj

Zdjęcia z uroczystości 110 - lecia powstania Szkoły Podstawowej nr 1 i 95 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Zdjęcia można zakupić w Studia Fotografii Cyfrowej, Paweł Kasprzak, 63-700-Krotoszyn, ul. Floriańska 8

Galeria ze zdjęciami będzie dostępna w piątek 14 czerwca br. w galerii na stronie Internetowej Studia Fotografii Cyfrowej www.foto-kasprzak.krotoszyn.com.pl

Link do galerii udostępniony będzie również na stronie Internetowej szkoły!

Zapraszamy!!!

 
Spotkanie ze strażakiem i strażnikiem miejskim Drukuj

Dnia 10 czerwca w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie strażaka i strażnika miejskiego z uczniami klas III szkoły podstawowej. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas wakacji. Panowie omówili jak zachować się podczas wycieczek np. do lasu, co zrobić gdy jesteśmy świadkami lub uczestnikami pożaru, wypadku. Przypomnieli także numery alarmowe.

Więcej…
 
Konkurs „W świecie baśni Andersena” Drukuj

Dnia 27 maja 2013 roku odbył się konkurs czytelniczo – plastyczny dla wychowanków świetlicy szkolnej, przygotowany przez p. Beatę Grobelną i p. Hannę Czapracką. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej do wybranej przez siebie baśni J. Ch. Andersena.

Więcej…
 
Konkurs historyczny dla szkół podstawowych pod hasłem „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 ..." Drukuj

W ramach obchodów jubileuszu 110- lecia szkoły i 95 rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Zespole Szkół nr 3 odbył się 14 maja konkurs historyczny dla szkół podstawowych pod hasłem „ Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 ze szczególnym uwzględnieniem udziału mieszkańców Krotoszyna”.

Więcej…
 
Konkurs pt. „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń” Drukuj

W tym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczyła w zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego konkursie pod hasłem „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń”. Przez osiem miesięcy realizowaliśmy dziesięć zadań dotyczących zasad bezpiecznego poruszania się, pomagania innym ludziom, osobom niepełnosprawnym. Poznaliśmy podstawowe informacje prawne, odnoszące się do przedziału wiekowego naszych uczniów, związane z najczęściej popełnianymi przez nich wykroczeniami.

Więcej…
 
Przedszkolaki z "Bajki" w świetlicy szkolnej "Jedynki" Drukuj

Dnia 15 maja br. oddział przedszkolny p. Renaty Czajki uczestniczył w zajęciach otwartych przeprowadzonych w świetlicy szkolnej przez p. Beatę Grobelną. Dzieci obejrzały, przygotowaną przez kółko teatralne "Bajeczka" inscenizację pt."Wiosno, gdzie jesteś?".

Więcej…
 
Gminny konkurs matematyczny „Mistrz matematyki klas II” Drukuj

W maju odbył się w naszej szkole po raz dwunasty gminny konkurs matematyczny „Mistrz matematyki klas II”. W konkursie brało udział 19 najlepszych matematyków ze szkół gminy Krotoszyn.

Więcej…
 
Wizyta kominiarza w świetlicy szkolnej Drukuj

W dniu 8 maja br. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z kominiarzem. Pan kominiarz zaprezentował dzieciom swój strój i narzędzia, które są niezbędne w jego pracy. Opowiedział, na czym polega jego praca– jaki najwyższy komin czyścił, co wyciągnął ostatnio z komina.

Więcej…
 
Spotkaniu z Jerzym Omelczukiem Drukuj

18 kwietnia 2013 roku uczniowie  naszej szkoły udali się do galerii ,,Refektarz" gdzie uczestniczyli w wernisażu oraz spotkaniu z Jerzym Omelczukiem. Artysta malarz urodził się w 1957 roku w Siemiatyczach, z dziecięcym porażeniem mózgowym. Już w dzieciństwie zaczął malować ustami.

Więcej…
 
Duży sukces naszych strzelców wyborowych Drukuj

W zawodach strzeleckich z okazji „Tygodnia LOK” uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 zdobyli pierwsze miejsce drużynowo:
Skład zwycięskiej drużyny: Wiktor Wróblewski – kl. VI a, Paweł Krawczyk – kl. VI a i Michał Zimniak – kl. VI b.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 40 z 45

Anna Maria Wesołowska

DSC_0413.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?