Home
Aktualności
Zielona Szkoła w Domu Wczasów Dziecięcych w Bardo Drukuj

W dniach 3 do 5 kwietnia br.  uczniowie klas trzecich wraz z opiekunami  udali się na Zieloną Szkołę do Barda Śląskiego. Wprawdzie można stwierdzić, że była to Biała Szkoła, gdyż nadal wokół  panowała  piękna zima. W wyjeździe uczestniczyło  41 uczniów i 3 opiekunów z naszej szkoły.

Więcej…
 
Nareszcie WIOSNA !!! Drukuj

Tradycyjnie 21 marca uczniowie naszej szkoły radośnie powitali pierwszy dzień wiosny. Najpierw wszystkie klasy przygotowały słomiane Marzanny, a następnie po krótkim korowodzie uczniowie  przybyli na boisko szkolne, gdzie spalono zimowe kukły.

Więcej…
 
Wspomnienia z przygotowań do świąt Drukuj

We wtorek  dnia  19 marca br.  dziewczynki  z klas trzecich wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w zajęciach otwartych w Niepublicznym Przedszkolu  ,, U Zuzi”. Wspólnie z przedszkolakami z najmłodszych grup  uczennice wykonały koszyczki dla zajączka. Pomysłów było wiele.

Więcej…
 
Rodzicu bądź czujny!!! Drukuj

Mimo ciągłych prac nad ustawą o przeciwdziałaniu  narkomanii, która posiada zapisy zakazujące produkcji i wprowadzania do obrotu substancji i środków psychoaktywnych, realna sytuacja nie zmienia się. W dalszym ciągu na polskim rynku można nabyć substancje psychoaktywne, których działanie jest podobne do narkotyków – są to dopalacze.

Więcej…
 
Udział w warsztatach: „Chemia w Małej Skali” Drukuj

Dnia 3  kwietnia 2013 roku uczniowie gimnazjum pod opieką nauczyciela chemii p. Danuty Marcisz brali udział w warsztatach chemicznych prowadzonych przez pracowników Centrum Chemii w Małej Skali Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Więcej…
 
Zajęcia otwarte w świetlicy szkolne Drukuj

W poniedziałek 11 marca 2013r. odbyły się zajęcia otwarte w świetlicy szkolnej, prowadzone przez panią Beatę Grobelną i panią Hannę Czapracką – wychowawczynie w świetlicy szkolnej. Tematem przewodnim było święto kobiet. W pierwszej części spotkania wychowankowie

Więcej…
 
Z życzeniami w bibliotece Drukuj

W poniedziałek 11 marca wychowankowie z klas I – III szkoły podstawowej udali się do Biblioteki Publicznej, gdzie zaprezentowali krótki program artystyczny

Więcej…
 
Drzwi otwarte w Jedynce Drukuj

7 marca br. w Zespole Szkół nr 3 przy al. Powstańców Wielkopolskich odbyły się „drzwi otwarte” dla kandydatów do zerówki, klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum. Licznie przybyli goście zgromadzili się w świetlicy szkolnej, gdzie powitała ich dyrektor szkoły.

Więcej…
 
Kiermasz pt: ,, Błyskotki dla Małgosi, Zosi...". Drukuj

W czwartek 28 lutego 2013 r. w naszej szkole odbył się kiermasz pt: ,,Błyskotki dla Małgosi, Zosi...". Sprzedaż wykonanej przez uczniów biżuterii miała na celu uzyskanie funduszy na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do zadania.

Więcej…
 
Bezpiecznie w lesie Drukuj

20 lutego 2013 roku zaprosiliśmy na spotkanie przedstawiciela Nadleśnictwa Krotoszyn. Spotkanie z uczniami klas pierwszych i drugich odbyło się w świetlicy szkolnej, gdzie w miłej i kameralnej atmosferze pani Renata Wencławiak  opowiadała o pracy w lesie.

Więcej…
 
Zawody strzeleckie Drukuj

W dniu 17 lutego br. na strzelnicy pneumatycznej przy ul. Młyńskiej odbyły się Mistrzostwa Krotoszyna w strzelaniu z karabinku pneumatycznego. Drużyna za Szkoły Podstawowej nr 1 w składzie: Wiktor Wróblewski, Mikołaj Wojciechowski i Artur Pauter zdobyła III miejsce.

Więcej…
 
Spektakl teatralny ,,Porwanie Baltazara Gąbki” Drukuj

W piątek 15 lutego br. uczniowie klas I-III uczestniczyli w spektaklu teatralnym ,, Porwanie Baltazara Gąbki” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu. Uczniowie z uwagą śledzili losy głównych bohaterów tj. tajemnicze zniknięcie wielkiego naukowca  oraz  przygody,

Więcej…
 
Zima, zima dookoła Drukuj

Na jednej ze zbiórek  w miesiącu lutym dzieci z kółka zuchowego poznały tajemnicę powstawania śniegu i badały jego właściwości. W drugiej części zbiórki uczniowie wyszli na boisko szkolne, gdzie  lepili duże śniegowe kule, a następnie w grupkach  ulepiono bałwany.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 następna > ostatnia >>

Strona 41 z 45

Anna Maria Wesołowska

DSC_0413.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?