Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:71
Wczoraj:154
W miesiącu:2800
W roku:14755
Wszyscy:193857

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 3


Aktualności
Wspominamy Święto Niepodległości Drukuj

Na jednych z listopadowych zajęć dzieci z kółka zuchowego wybrały się na zwiad pod pomnik Wolności przy ul. Piastowskiej. Wysłuchały tam pogadanki o dziejach Polski do momentu odzyskania niepodległości oraz zapoznały się z treścią napisów na pomniku.

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu pt.: „Jesień to gra kolorów” Drukuj

26 listopada br. w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. A. Fiedlera odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt.: „Jesień to gra kolorów”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów z różnych szkół. Nadesłane prace plastyczne ukazały piękno jesieni poprzez zastosowanie odpowiednich do tej pory roku barw.

Więcej…
 
Duży sukces strzelców z „Jedynki” Drukuj

W dniu 22 listopada br. Szkoła Podstawowa nr 1 zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Powiatu w strzelaniu z broni pneumatycznej. Skład zwycięskiej drużyny: Wiktor Wróblewski, Paweł Krawczyk i Michał Zimniak.

Więcej…
 
Gminny konkurs plastyczny Drukuj

Rozstrzygnięcie konkursu pt.: „Zadziwiające gady” oraz „Jak wykorzystać zużyte kartoniki po mleku lub soku” odbyło się 22 listopada br. w holu kina „Przedwiośnie”. Zorganizowany 17 już „Festiwal dziecięcy o tematyce ekologicznej Krotoszyn 2012” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Więcej…
 
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Barbórka-2012 w Głogowie Drukuj

Pływacy KS Krotosz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie: Monika Jadczak, Julia Rozum, Ola Krajewska, Wiktoria Mielcarek, Hubert Dolata, Sebastian Lubczyk, Kamil Biernacki, Paweł Krawczyk, Artur Pauter 24 i 25 listopada startowali w Głogowie. Zawodnicy z Wrocławia, Leszna, Legnicy, Rawicza, Śremu, Polkowic, Głogowa i Krotoszyna podzieleni na dwie kategorie wiekowe ścigali się na dystansach 50, 100 i 200m różnymi stylami. Pływacy KS Krotosz wywalczyli 8 medali oraz 6 czwartych miejsc:

Więcej…
 
Sukces pływaków z SP nr 1 w Krotoszynie Drukuj

16 listopada br. odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowym Pływaniu na Termach Maltańskich. Dużym sukcesem może się poszczycić drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1, która zajęła wysokie 5 miejsce (na 40 drużyn w finale). Przegrywając tylko ze szkołami o profilu sportowym z Poznania, Leszna i Rawicza.

Więcej…
 
Pływacy Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzynarodowych Zawodach Pływackich Drukuj

Pływacy KS Krotosz, a wsród nich uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie 11.11.2012 startowali w Międzynarodowych Zawodach Pływackich w Zielonej Górze. Zawodnicy z klubów PSV Cottbus - Niemcy, Słowianka Gorzów Wlkp., Malwin Lubin, Rokita Brzeg Dolny, Wankan Legnica,

Więcej…
 
Rajd do Studni Św. Marcina Drukuj

W dniu 9 listopada br. odbył się rajd do Studni Św. Marcina. W rajdzie uczestniczyli uczniowie klas piątych i szóstych szkoły podstawowej oraz kilkunastu uczniów gimnazjum. Celem rajdu było upamiętnienie 94 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Więcej…
 
Spektakl teatralny ,,Wilk i Zając”. Drukuj

Wszyscy uczniowie klas I-III szkoły podstawowej uczestniczyli w spektaklu teatralnym pt. ,,Wilk i zając" w wykonaniu aktorów z Teatru Lalek z Wolimierza.

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu ,,Portret nauczyciela” Drukuj


W październiku br. odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pt. ,,Portret nauczyciela”. Wpłynęło ogółem 64 prac, które wykonane były różnymi technikami.

Więcej…
 
Przedszkolaki w szkole Drukuj

W październiku na zajęcia w szkole przybyły pięciolatki i sześciolatki z przedszkola ,, Wesoła Gromadka”. W pierwszej części spotkania przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów z kółka teatralnego pt.,, Dary Pani Jesieni”.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich Drukuj

W dniu 19.10.12 r. na basenie „Wodnik” odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich. Pierwsze i drugie miejsce należało do dwóch drużyn ze Szkoły Podstawowej nr 1 (zwycięska drużyna w składzie: Wiktoria Mielcarek, Julia Rozum, Monika Jadczak, Aleksandra Krajewska, Nicol Donczew, Artur Pauter, Hubert Dolata, Sebastian Lubczyk,

Więcej…
 
Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Kalisza Drukuj

13.10.2012 w Kaliszu odbyły się zawody pływackie. W zawodach rywalizowała rekordowa liczba pływaków z Łodzi, Legnicy, Poznania, Częstochowy, Torunia, Ciechanowa, Oleśnicy, Śremu, Ostrowa, Kalisza i Krotoszyna. KS Krotosz reprezentowało 20 zawodników:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 następna > ostatnia >>

Strona 41 z 42

Anna Maria Wesołowska

DSC_0409.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018
Światowy Dzień Ziemi
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Do końca roku zostało 252 dni.
Zodiak: Byk

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook