Home
Aktualności
Akcja "I Ty możesz zostać przyjacielem biblioteki szkolnej" Drukuj

Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w akcji
„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PRZYJACIELEM BIBLIOTEKI SZKOLNEJ - PODARUJ BIBLIOTECE KSIĄŻKĘ”

Więcej…
 
Konkurs o szopce bożonarodzeniowej Drukuj

W piątek 21 grudnia 2012r. ogłoszono wyniki konkursu „Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa” zorganizowanego przez p. Renatę Korcz i p.Annę Kwapisz dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej. Z wykonanych przez uczniów szopek zorganizowano wystawę, którą można obejrzeć na korytarzu szkolnym.

Więcej…
 
Jasełka Drukuj

Tradycją w naszej szkole jest prezentowanie przez uczniów klas trzecich szkoły podstawowej przedstawienia jasełkowego. W tym roku przygotowywały je p. Ludmiła Czarnecka z klasą III a, p. Urszula Gościniak z klasą III b oraz p. Beata Grobelna, prowadząca kółko teatralne w klasach trzecich.

Więcej…
 
Ten wyjątkowy dzień … Drukuj

We wtorek 11 grudnia Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Krotoszynie zorganizowało spotkanie wigilijne dla dzieci. W spotkaniu uczestniczyło także 14 uczniów z najmłodszych klas naszej szkoły. W czasie tej uroczystości odznaczono trzy osoby za działanie i wspieranie pracy TPD w naszym mieście.

Więcej…
 
Mikołajki 2012 Drukuj

W dniu mikołajowym, czyli 6 grudnia 2012r. odbyły się występy dzieci na scenie krotoszyńskiego kina. Swój repertuar gwiazdkowy zaprezentowały rodzicom i zaproszonym gościom dzieci z Przedszkoli ‘’Bajka”, ‘’Wesoła Gromadka”, a także zespól ‘’Alternatywa” przedstawił pokaz taneczny.

Więcej…
 
Jarmark świąteczny na krotoszyńskim rynku Drukuj

W minioną niedzielę tj. 9 grudnia uczniowie klasy III a i III b oraz kilka uczennic z klasy IV b wystąpili na scenie na krotoszyńskim rynku. Występ odbywał się w ramach Krotoszyńskiego Jarmarku Świątecznego. Uczniowie śpiewali piosenki i kolędy, recytowali wiersze oraz grali na dzwonkach.

Więcej…
 
Wernisaż uczennic naszego gimnazjum Drukuj

W piątek 30 listopada 2012 r. w galerii „Refektarz” odbył się wernisaż prac plastycznych uczennic Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie  pt.: ,,Twórcze strefy". Autorki to absolwentki Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie, obecnie uczennice II klasy Gimnazjum nr 1 w Krotoszynie.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Wolontariatu Drukuj

5 grudnia w sali kina „ Przedwiośnie” obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz naszego miasta, pracownicy Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej, dyrektorzy szkół, opiekunowie kół wraz z wolontariuszami.

Więcej…
 
Sukces strzelecki członków Szkolnego Koła Ligii Obrony Kraju przy Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie Drukuj

W dniu 4 grudnia br. zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie zajęli I miejsce w Wieloboju Obronnym (w skład którego wchodzi: rzuty granatem, rzuty lotkami i strzelanie z karabinku pneumatycznego). Podopieczni p. W Wciórki wystąpili w składzie: Sęk Jakub, Ratajczyk Emanuel i Lubczyk Sebastian.

Więcej…
 
II wakacyjny konkurs w ramach projektu "Zrozumieć świat" pod haslem "Zielone lato na rowerze" Drukuj

We wtorek 4 grudnia 2012 roku Monika Jadczak, uczennica klasy 5a została wyróżniona w II wakacyjnym konkursie w ramach projektu "Zrozumieć świat" pod hasłem "Zielone lato na rowerze". Dyplom oraz nagrodę podczas uroczystego apelu

Więcej…
 
Gdzie jest święty Mikołaj? Drukuj

4 grudnia br. uczniowie klas III wraz z wychowawczyniami wybrali się na spotkanie mikołajkowe do Nenufar Clubu w Kościanie. Dzieci wzięły udział w eksperymencie prowadzonym przez Gosposię, którego celem była realizacja szeregu zadań niezbędnych do tego, aby spotkać się ze św. Mikołajem. W przygotowaniach pomagał również Góral, Królowa i Misiu. W czasie spotkania uczniowie lukrowali i dekorowali pierniki, stroili choinki, wesoło bawili się w zabawę ruchowo-naśladowczą w powiązaniu ze słuchaniem opowiadania.

Więcej…
 
Andrzejkowy czas Drukuj

W piątek 30 listopada br. we wszystkich klasach I-III odbyły się Andrzejki. Za  sprawą wróżb andrzejkowych  uczniowie przenieśli się w świat marzeń i fantazji. Wszystkie klasy zostały pięknie przystrojone.

Więcej…
 
Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia Drukuj

W poniedziałek 26 listopada br. w bibliotece szkolnej obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji gościliśmy w czytelni oddział przedszkolny „O” z „Bajki”. Dzieci zapoznały się z historią Dnia Pluszowego Misia. Przypomniane zostały sławne misie takie jak: Kubuś Puchatek,

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 następna > ostatnia >>

Strona 42 z 44

Anna Maria Wesołowska

DSC_0373.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook