Home
Aktualności
Rozstrzygnięcie konkursu „Mój ulubiony bajkowy miś” Drukuj

W listopadzie br. biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny dla klas I-III pt. „Mój ulubiony bajkowy miś”. Zadaniem uczniów było wykonanie portretu swojego ulubionego misia. Technika wykonania prac była dowolna. Wpłynęło 35 prac. Oto wyniki konkursu.

Więcej…
 
W Stumilowym lesie Drukuj

Dzieci z kółka zuchowego wybrały się do Biblioteki Publicznej w Krotoszynie, gdzie poznały przygody Kubusia Puchatka. Na początku spotkania z uwagą wysłuchały bajki „W stumilowym lesie” czytanej przez p. Beatę Waleńską. Dzieci także miały możliwość wykazania się umiejętnością ładnego czytania oraz śpiewania.

Więcej…
 
Wspominamy Święto Niepodległości Drukuj

Na jednych z listopadowych zajęć dzieci z kółka zuchowego wybrały się na zwiad pod pomnik Wolności przy ul. Piastowskiej. Wysłuchały tam pogadanki o dziejach Polski do momentu odzyskania niepodległości oraz zapoznały się z treścią napisów na pomniku.

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu pt.: „Jesień to gra kolorów” Drukuj

26 listopada br. w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. A. Fiedlera odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt.: „Jesień to gra kolorów”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów z różnych szkół. Nadesłane prace plastyczne ukazały piękno jesieni poprzez zastosowanie odpowiednich do tej pory roku barw.

Więcej…
 
Duży sukces strzelców z „Jedynki” Drukuj

W dniu 22 listopada br. Szkoła Podstawowa nr 1 zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Powiatu w strzelaniu z broni pneumatycznej. Skład zwycięskiej drużyny: Wiktor Wróblewski, Paweł Krawczyk i Michał Zimniak.

Więcej…
 
Gminny konkurs plastyczny Drukuj

Rozstrzygnięcie konkursu pt.: „Zadziwiające gady” oraz „Jak wykorzystać zużyte kartoniki po mleku lub soku” odbyło się 22 listopada br. w holu kina „Przedwiośnie”. Zorganizowany 17 już „Festiwal dziecięcy o tematyce ekologicznej Krotoszyn 2012” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Więcej…
 
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Barbórka-2012 w Głogowie Drukuj

Pływacy KS Krotosz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie: Monika Jadczak, Julia Rozum, Ola Krajewska, Wiktoria Mielcarek, Hubert Dolata, Sebastian Lubczyk, Kamil Biernacki, Paweł Krawczyk, Artur Pauter 24 i 25 listopada startowali w Głogowie. Zawodnicy z Wrocławia, Leszna, Legnicy, Rawicza, Śremu, Polkowic, Głogowa i Krotoszyna podzieleni na dwie kategorie wiekowe ścigali się na dystansach 50, 100 i 200m różnymi stylami. Pływacy KS Krotosz wywalczyli 8 medali oraz 6 czwartych miejsc:

Więcej…
 
Sukces pływaków z SP nr 1 w Krotoszynie Drukuj

16 listopada br. odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowym Pływaniu na Termach Maltańskich. Dużym sukcesem może się poszczycić drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1, która zajęła wysokie 5 miejsce (na 40 drużyn w finale). Przegrywając tylko ze szkołami o profilu sportowym z Poznania, Leszna i Rawicza.

Więcej…
 
Pływacy Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzynarodowych Zawodach Pływackich Drukuj

Pływacy KS Krotosz, a wsród nich uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie 11.11.2012 startowali w Międzynarodowych Zawodach Pływackich w Zielonej Górze. Zawodnicy z klubów PSV Cottbus - Niemcy, Słowianka Gorzów Wlkp., Malwin Lubin, Rokita Brzeg Dolny, Wankan Legnica,

Więcej…
 
Rajd do Studni Św. Marcina Drukuj

W dniu 9 listopada br. odbył się rajd do Studni Św. Marcina. W rajdzie uczestniczyli uczniowie klas piątych i szóstych szkoły podstawowej oraz kilkunastu uczniów gimnazjum. Celem rajdu było upamiętnienie 94 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Więcej…
 
Spektakl teatralny ,,Wilk i Zając”. Drukuj

Wszyscy uczniowie klas I-III szkoły podstawowej uczestniczyli w spektaklu teatralnym pt. ,,Wilk i zając" w wykonaniu aktorów z Teatru Lalek z Wolimierza.

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu ,,Portret nauczyciela” Drukuj


W październiku br. odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pt. ,,Portret nauczyciela”. Wpłynęło ogółem 64 prac, które wykonane były różnymi technikami.

Więcej…
 
Przedszkolaki w szkole Drukuj

W październiku na zajęcia w szkole przybyły pięciolatki i sześciolatki z przedszkola ,, Wesoła Gromadka”. W pierwszej części spotkania przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów z kółka teatralnego pt.,, Dary Pani Jesieni”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 następna > ostatnia >>

Strona 43 z 44

Anna Maria Wesołowska

DSC_0407.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook