Home O Szkole Nasza szkoła - Galeria
Nasza szkoła

Budynek, w którym mieści się nasza szkoła jest zabytkiem z początku XX wieku. Mieści się w nim dużo sal lekcyjnych, świetlica, kuchnia, biblioteka, sekretariat, gabinet dentystyczny i pielęgniarki, sala gimnastyczna.

Maluszki uczą się w klasach na pierwszym piętrze. Klasy te są bardzo ładne i kolorowe. Dzieci korzystają także z własnej sali zabaw. Na tym samym piętrze mieści się oddział dla dzieci przedszkolnych - 5 i 6 latków. Dzieci mają możliwość skorzystania z dodatkowych, różnych zajęć pozalekcyjnych np.: kólko plastyczne, teatralne, sportowe, matematyczno - informatyczne. Gdy pogoda dopisze, maluchy mogą udać się na pobliską siłownię na świeżym powietrzu oraz plac zabaw.

Młodzież korzysta z sal na parterze, drugim i trzecim piętrze. Uczniowie mają do dyspozycji pracownie przedmiotowe np.: komputerowa, przyrodnicza, plastyczna, matematyczna, językowa. Mogą korzystać także z wielu atrakcyjnych zajęć dodatkowych.

Nasza szkoła jest jedyną szkołą w gminie, która posiada zespół boisk "Orlik 2012", na którym odbywają się zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne.

W naszej szkole przeprowadzane są remonty sal, ostatnio wyremontowane zostały toalety, kuchnia i odnowione zostało wejście główne do szkoły.

 

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0308.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Października 2018
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?