Home O Szkole Nasza szkoła - Galeria
Nasza szkoła

Budynek, w którym mieści się nasza szkoła jest zabytkiem z początku XX wieku. Mieści się w nim dużo sal lekcyjnych, świetlica, kuchnia, biblioteka, sekretariat, gabinet dentystyczny i pielęgniarki, sala gimnastyczna.

Maluszki uczą się w klasach na pierwszym piętrze. Klasy te są bardzo ładne i kolorowe. Dzieci korzystają także z własnej sali zabaw. Na tym samym piętrze mieści się oddział dla dzieci przedszkolnych - 5 i 6 latków. Dzieci mają możliwość skorzystania z dodatkowych, różnych zajęć pozalekcyjnych np.: kólko plastyczne, teatralne, sportowe, matematyczno - informatyczne. Gdy pogoda dopisze, maluchy mogą udać się na pobliską siłownię na świeżym powietrzu oraz plac zabaw.

Młodzież korzysta z sal na parterze, drugim i trzecim piętrze. Uczniowie mają do dyspozycji pracownie przedmiotowe np.: komputerowa, przyrodnicza, plastyczna, matematyczna, językowa. Mogą korzystać także z wielu atrakcyjnych zajęć dodatkowych.

Nasza szkoła jest jedyną szkołą w gminie, która posiada zespół boisk "Orlik 2012", na którym odbywają się zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne.

W naszej szkole przeprowadzane są remonty sal, ostatnio wyremontowane zostały toalety, kuchnia i odnowione zostało wejście główne do szkoły.

 

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0407.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook