IV KROS STRZELECKI powiatu krotoszyńskiego

W dniu 1 października br. odbyły się zawody w IV KROSIE STRZELECKIM powiatu krotoszyńskiego. Uczniowie ze szkoły podstawowej nr 1 w składzie : Monika Jadczak (kl. Va), Michał Zimniak (kl. VIb) oraz Jakub Sęk (kl. VIb) zajęli wysokie II miejsce.

Kros Strzelecki zaliczamy do Szkolnej Ligii Strzeleckiej, składa się z biegu na 800m, strzelania z karabinku pneumatycznego oraz rzutu granatem do celu na czas.

Gratulujemy całej drużynie !!!

Dzisiaj jest: Wtorek
14 Sierpnia 2018