Home
IV KROS STRZELECKI powiatu krotoszyńskiego

W dniu 1 października br. odbyły się zawody w IV KROSIE STRZELECKIM powiatu krotoszyńskiego. Uczniowie ze szkoły podstawowej nr 1 w składzie : Monika Jadczak (kl. Va), Michał Zimniak (kl. VIb) oraz Jakub Sęk (kl. VIb) zajęli wysokie II miejsce.

Kros Strzelecki zaliczamy do Szkolnej Ligii Strzeleckiej, składa się z biegu na 800m, strzelania z karabinku pneumatycznego oraz rzutu granatem do celu na czas.

Gratulujemy całej drużynie !!!

 

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0405.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
14 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz,
Kalikst, Kaliksta, Machabeusz

Do końca roku zostało 140 dni.
Zodiak: Lew

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook