Sukces pływaków z SP nr 1 w Krotoszynie

16 listopada br. odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowym Pływaniu na Termach Maltańskich. Dużym sukcesem może się poszczycić drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1, która zajęła wysokie 5 miejsce (na 40 drużyn w finale). Przegrywając tylko ze szkołami o profilu sportowym z Poznania, Leszna i Rawicza.

Podopieczni p.W.Figaja i p. W.Wciórki wystąpili w składzie: Wiktoria Mielcarek, Julia Rozum, Monika Jadczak, Nicol Donczew, Aleksandra Krajewska, Hubert Dolata, Artur Pauter, Sebastian Lubczyk, Paweł Krawczyk i Grzegorz Bystrowski. Wyżej wymienieni uczniowie uczęszczają do klas sportowych w naszej szkole.

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

Dzisiaj jest: Wtorek
14 Sierpnia 2018