Home
Zima w wielkim mieście

Takie hasło towarzyszyło dwóm szkolnym wycieczkom zorganizowanym w czasie ferii zimowych. Duża ilość chętnych sprawiła, że odwiedziliśmy Poznań dwa razy: we wtorek 31 stycznia i we środę 1 lutego. Poczuliśmy smak i zapach egzotycznej przyrody w poznańskiej Palmiarni, poszaleliśmy na lodowisku, wykrzyczeliśmy się na stadionie poznańskiego Lecha, zobaczyliśmy trykające się na wieży Ratusza koziołki. Nie zapomnieliśmy też o naszych patronach Powstańcach Wielkopolskich, odwiedzając Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.

 

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0387.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook