Sukces naszych strzelców

W dniu 19 lutego br. na strzelnicy pneumatycznej przy ulicy Młyńskiej odbyły się Mistrzostwa Krotoszyna w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Bezkonkurencyjna okazała się Monika Jadczak zajmując I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Drużyna Gimnazjum nr 1 w składzie: Monika Jadczak, Aleksandra Politowicz i Kacper Skrzypczak zajęła II miejsce. W klasyfikacji szkół podstawowych nasza drużyna zajęła III miejsce. Skład drużyny: Kacper Gruszczyński, Bartosz Grabowski, Igor Kominek. Indywidualnie II miejsce zajął Igor Kominek zdobywając srebrny medal.

Opiekun Szkolnego LOK W. Wciórka

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,