Home
Sukces naszych strzelców

W dniu 19 lutego br. na strzelnicy pneumatycznej przy ulicy Młyńskiej odbyły się Mistrzostwa Krotoszyna w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Bezkonkurencyjna okazała się Monika Jadczak zajmując I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Drużyna Gimnazjum nr 1 w składzie: Monika Jadczak, Aleksandra Politowicz i Kacper Skrzypczak zajęła II miejsce. W klasyfikacji szkół podstawowych nasza drużyna zajęła III miejsce. Skład drużyny: Kacper Gruszczyński, Bartosz Grabowski, Igor Kominek. Indywidualnie II miejsce zajął Igor Kominek zdobywając srebrny medal.

 

Opiekun Szkolnego LOK W. Wciórka

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0333.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?