Home
Konkurs recytatorski w świetlicy szkolnej

We wtorek 21 lutego odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej. Zadaniem uczestników było wybranie dowolnego wierszyka Jana Brzechwy z serii „ZOO” i zaprezentowanie go przed jury, kolegami i koleżankami, a także rodzicami. Ocenie podlegało perfekcyjne opanowanie pamięciowe treści i jego interpretacja. Komisja miała trudne zadanie, zwłaszcza wśród wykonawców z klas drugich, gdzie potrzebna była dogrywka. W oczekiwaniu na wyniki konkursu zgromadzonej widowni czas umiliła uczennica klasy II a – Inez Dobras – Kaczmarek, która zaprezentowała (z pamięci) wszystkie wierszyki o zwierzętach.

 

W kategorii pierwszoklasistów:

I miejsce – Kacper Stelmaszyk

II miejsce – Natasza Hendrysiak

III miejsce – Filip Kalinowski

W kategorii drugoklasistów:

I miejsce – Wiktoria Makuta kl. II c

II miejsce – Inez Dobras – Kaczmarek kl. II a

III miejsce – Weronika Wosińska kl. II a

wyróżnienie – Weronika Wieczorek kl. II b

W kategorii trzecioklasistów:

I miejsce – Marcel Czapracki kl. III b

II miejsce – Dominik Streich kl. III a

III miejsce – Martyna Bała kl. III b

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0331.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?