Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Figa odwiedza świetlicę !!!

Hasłem przewodnim minionego tygodnia byli czworonożni przyjaciele człowieka. Podczas zajęć rozmawialiśmy przede wszystkim o zwierzętach domowych, ale także i o tych dzikich, które w naszych warunkach możemy spotkać w ogrodzie zoologicznym. Wychowankowie doskonale wiedzą, jak należy traktować i dbać o nasze kotki czy pieski. Na podsumowanie tego tematu w piątek 24 lutego do świetlicy szkolnej na zajęcia, wraz ze swoją panią, przyjechała Figa. Dzieci obejrzały krótki pokaz umiejętności pieska. Przy okazji dowiedziały się także, ile potrzeba czasu i cierpliwości, aby osiągnąć zamierzony cel. Pani Kasia przypomniała również, że nasz pupil, to nie zabawka, którą można porzucić, gdy się nam znudzi. Na koniec zajęć w formie zabawy uczniowie mieli okazję wykonać zadania związane z posiadaniem pieska. Najpierw należało psiaka „nakarmić”, a gdy jedzonko przewędrowało przez układ pokarmowy, „posprzątać” po nim. Natomiast drugim zadaniem było znalezienie wszystkich „pchełek” w futerku czworonożnego przyjaciela.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0319.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( I półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook