Figa odwiedza świetlicę !!!

Hasłem przewodnim minionego tygodnia byli czworonożni przyjaciele człowieka. Podczas zajęć rozmawialiśmy przede wszystkim o zwierzętach domowych, ale także i o tych dzikich, które w naszych warunkach możemy spotkać w ogrodzie zoologicznym. Wychowankowie doskonale wiedzą, jak należy traktować i dbać o nasze kotki czy pieski. Na podsumowanie tego tematu w piątek 24 lutego do świetlicy szkolnej na zajęcia, wraz ze swoją panią, przyjechała Figa. Dzieci obejrzały krótki pokaz umiejętności pieska. Przy okazji dowiedziały się także, ile potrzeba czasu i cierpliwości, aby osiągnąć zamierzony cel. Pani Kasia przypomniała również, że nasz pupil, to nie zabawka, którą można porzucić, gdy się nam znudzi. Na koniec zajęć w formie zabawy uczniowie mieli okazję wykonać zadania związane z posiadaniem pieska. Najpierw należało psiaka „nakarmić”, a gdy jedzonko przewędrowało przez układ pokarmowy, „posprzątać” po nim. Natomiast drugim zadaniem było znalezienie wszystkich „pchełek” w futerku czworonożnego przyjaciela.

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka