Home
Figa odwiedza świetlicę !!!

Hasłem przewodnim minionego tygodnia byli czworonożni przyjaciele człowieka. Podczas zajęć rozmawialiśmy przede wszystkim o zwierzętach domowych, ale także i o tych dzikich, które w naszych warunkach możemy spotkać w ogrodzie zoologicznym. Wychowankowie doskonale wiedzą, jak należy traktować i dbać o nasze kotki czy pieski. Na podsumowanie tego tematu w piątek 24 lutego do świetlicy szkolnej na zajęcia, wraz ze swoją panią, przyjechała Figa. Dzieci obejrzały krótki pokaz umiejętności pieska. Przy okazji dowiedziały się także, ile potrzeba czasu i cierpliwości, aby osiągnąć zamierzony cel. Pani Kasia przypomniała również, że nasz pupil, to nie zabawka, którą można porzucić, gdy się nam znudzi. Na koniec zajęć w formie zabawy uczniowie mieli okazję wykonać zadania związane z posiadaniem pieska. Najpierw należało psiaka „nakarmić”, a gdy jedzonko przewędrowało przez układ pokarmowy, „posprzątać” po nim. Natomiast drugim zadaniem było znalezienie wszystkich „pchełek” w futerku czworonożnego przyjaciela.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0397.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook