Mamy finalistę powiatowego konkursu historycznego!

We wtorek 21 lutego o godzinie 14.00 w krotoszyńskim muzeum odbył się powiatowy finał VIII edycji konkursu historycznego „Powstanie Wielkopolskie w powiecie krotoszyńskim – dzieje i tradycje”.
W konkursie wzięła udział młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów powiatu krotoszyńskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich: Arkadiusz Śnieciński, Maciej Sobański, Aleksandra Politowicz.
W kategorii gimnazjów I miejsce zajął uczeń Pani Renaty Witczak Arek Śnieciński z kl.II b. Jest to kolejny wygrany przez Arka  konkurs historyczny na szczeblu powiatowym!

Arkowi  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,