RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ

Informuję, iż w Gimnazjum nr 1 została zakończona ewaluacja problemowa przeprowadzona w dniach od 18 stycznia 2017 r. do 12 lutego 2017 r. przez  zespół  wizytatorów  ds.  ewaluacji, w skład którego weszli: Krystyna Liszewska, Ewa Kargol-Stybaniewicz. Ewaluacja zewnętrzna polegała na zbieraniu i analizowaniu informacji na temat funkcjonowania szkoły w zakresie: Rodzice są partnerami szkoły lub placówki.
Raport z ewaluacji do pobrania - tutaj

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka