Home
RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ

Informuję, iż w Gimnazjum nr 1 została zakończona ewaluacja problemowa przeprowadzona w dniach od 18 stycznia 2017 r. do 12 lutego 2017 r. przez  zespół  wizytatorów  ds.  ewaluacji, w skład którego weszli: Krystyna Liszewska, Ewa Kargol-Stybaniewicz. Ewaluacja zewnętrzna polegała na zbieraniu i analizowaniu informacji na temat funkcjonowania szkoły w zakresie: Rodzice są partnerami szkoły lub placówki.
Raport z ewaluacji do pobrania - tutaj

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0378.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?