Home
Wizyta w Planetarium

W miniony czwartek, dzieci z klasy Ia oraz oddziału przedszkolnego, miały okazję gościć w Planetarium w PotarzycyTu zaproszono nas na seans astronomiczny, prezentujący ruch gwiazd i innych ciał niebieskich po orbicie nieba.Obserwując wiosenne i letnie niebo nocne mieliśmy okazję zobaczyć trójkąt letni, gwiazdozbiór Lwa czy Oriona. Wszystkie kwestie dotyczące kosmosu były dla dzieci niezwykle ciekawe i z pewnością stały się cenną powtórką materiału z lekcji.

 

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0397.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?