Home
Wizyta w Planetarium

W miniony czwartek, dzieci z klasy Ia oraz oddziału przedszkolnego, miały okazję gościć w Planetarium w PotarzycyTu zaproszono nas na seans astronomiczny, prezentujący ruch gwiazd i innych ciał niebieskich po orbicie nieba.Obserwując wiosenne i letnie niebo nocne mieliśmy okazję zobaczyć trójkąt letni, gwiazdozbiór Lwa czy Oriona. Wszystkie kwestie dotyczące kosmosu były dla dzieci niezwykle ciekawe i z pewnością stały się cenną powtórką materiału z lekcji.

 

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0404.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook