Home
„Krotoszynski Dąb 2017” w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie

"Krotoszyński Dąb” Pani Moniki Kwiatkowskiej za działalność społeczną został w Święto Kobiet – 8 marca 2017 posadzony na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 w Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie. Zwyciężczyni nagrody posadziła dąb – symbol siły , w towarzystwie Pana Dariusza Rozuma - radnego Rady Powiatu Krotoszyńskiego w pobliżu miejsca przeznaczonego na budowę stałego oryginalnego dohyō, na którym będą zmagali się zawodnicy sumo z całego świata. Dąb – okazałe , silne drzewo , sumo sport walki , symbol siły zawodnika są przesłaniem dobrego ducha dla społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0323.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?