Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


„Krotoszynski Dąb 2017” w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie

"Krotoszyński Dąb” Pani Moniki Kwiatkowskiej za działalność społeczną został w Święto Kobiet – 8 marca 2017 posadzony na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 w Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie. Zwyciężczyni nagrody posadziła dąb – symbol siły , w towarzystwie Pana Dariusza Rozuma - radnego Rady Powiatu Krotoszyńskiego w pobliżu miejsca przeznaczonego na budowę stałego oryginalnego dohyō, na którym będą zmagali się zawodnicy sumo z całego świata. Dąb – okazałe , silne drzewo , sumo sport walki , symbol siły zawodnika są przesłaniem dobrego ducha dla społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0405.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( I półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook