Home
„Krotoszynski Dąb 2017” w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie

"Krotoszyński Dąb” Pani Moniki Kwiatkowskiej za działalność społeczną został w Święto Kobiet – 8 marca 2017 posadzony na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 w Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie. Zwyciężczyni nagrody posadziła dąb – symbol siły , w towarzystwie Pana Dariusza Rozuma - radnego Rady Powiatu Krotoszyńskiego w pobliżu miejsca przeznaczonego na budowę stałego oryginalnego dohyō, na którym będą zmagali się zawodnicy sumo z całego świata. Dąb – okazałe , silne drzewo , sumo sport walki , symbol siły zawodnika są przesłaniem dobrego ducha dla społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0308.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook