"Szach - Mat"

6 marca br. odbył się II Powiatowy Turniej Szachowy ,,Szach - Mat" w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w BenicachZawodnicy z wielu szkół, z rosnącym zainteresowaniem, poznają królewską grę w szachy, która jest niezwykle ważna dla rozwoju intelektualnego dzieci i młodzieży. Podczas Turnieju Szachowego „Szach – Mat” uczniowie szkół podstawowych powiatu krotoszyńskiego mogli sprawdzić swoje umiejętności - szczególnie w zakresie logiki, orientacji przestrzennej, myślenia analitycznego, koncentracji oraz zdrowej rywalizacji. Turniej rozegrało łącznie 20 szachistów ze szkoły podstawowej w Borzęcicach, Zdunach, Biadkach, Chwaliszewie, Smolicach, Krotoszynie – Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 4 oraz w Benicach.

Naszą szkołę reprezentowali :

Miłosz Kaczmarek, Bartek Dąbrowski, Mikołaj Raczkiewicz - uczniowie klasy 4 a. Opiekunem drużyny był p. Moraś Piotr

Po udanym debiucie życzymy naszym zawodnikom dalszych sukcesów.

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka