Home
"Szach - Mat"

6 marca br. odbył się II Powiatowy Turniej Szachowy ,,Szach - Mat" w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w BenicachZawodnicy z wielu szkół, z rosnącym zainteresowaniem, poznają królewską grę w szachy, która jest niezwykle ważna dla rozwoju intelektualnego dzieci i młodzieży. Podczas Turnieju Szachowego „Szach – Mat” uczniowie szkół podstawowych powiatu krotoszyńskiego mogli sprawdzić swoje umiejętności - szczególnie w zakresie logiki, orientacji przestrzennej, myślenia analitycznego, koncentracji oraz zdrowej rywalizacji. Turniej rozegrało łącznie 20 szachistów ze szkoły podstawowej w Borzęcicach, Zdunach, Biadkach, Chwaliszewie, Smolicach, Krotoszynie – Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 4 oraz w Benicach.

 

Naszą szkołę reprezentowali :

Miłosz Kaczmarek, Bartek Dąbrowski, Mikołaj Raczkiewicz - uczniowie klasy 4 a. Opiekunem drużyny był p. Moraś Piotr

Po udanym debiucie życzymy naszym zawodnikom dalszych sukcesów.

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0338.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?