Home
Zmagania młodych chemików naszego gimnazjum

Dnia 2 marca 2017 r. w I LO w Krotoszynie odbyła się XVI Krotoszyńska Olimpiada Chemiczna im. prof. Jana Duczmala. Brali w niej udział gimnazjaliści nie tylko z krotoszyńskich gimnazjów, ale także uczniowie z Milicza i Zdun. Z naszej szkoły wzięli w niej udział, przygotowani przez nauczyciela chemii Danutę Marcisz, gimnazjaliści z klasy III a tj. Monika Jadczak, Kacper Biegański i Daniel Troszczyński. Uczniowie wykazali się poszerzoną wiedzą chemiczną, rozwiązując różnorodne, trudne zadania konkursowe. Najlepszy wynik uzyskała Monika, a zaraz za nią uplasował się Kacper. Uczestnicy olimpiady uzyskali bardzo dobre wyniki w tak trudnym konkursie chemicznym.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0392.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?