Zmagania młodych chemików naszego gimnazjum

Dnia 2 marca 2017 r. w I LO w Krotoszynie odbyła się XVI Krotoszyńska Olimpiada Chemiczna im. prof. Jana Duczmala. Brali w niej udział gimnazjaliści nie tylko z krotoszyńskich gimnazjów, ale także uczniowie z Milicza i Zdun. Z naszej szkoły wzięli w niej udział, przygotowani przez nauczyciela chemii Danutę Marcisz, gimnazjaliści z klasy III a tj. Monika Jadczak, Kacper Biegański i Daniel Troszczyński. Uczniowie wykazali się poszerzoną wiedzą chemiczną, rozwiązując różnorodne, trudne zadania konkursowe. Najlepszy wynik uzyskała Monika, a zaraz za nią uplasował się Kacper. Uczestnicy olimpiady uzyskali bardzo dobre wyniki w tak trudnym konkursie chemicznym.

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,