Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Zmagania młodych chemików naszego gimnazjum

Dnia 2 marca 2017 r. w I LO w Krotoszynie odbyła się XVI Krotoszyńska Olimpiada Chemiczna im. prof. Jana Duczmala. Brali w niej udział gimnazjaliści nie tylko z krotoszyńskich gimnazjów, ale także uczniowie z Milicza i Zdun. Z naszej szkoły wzięli w niej udział, przygotowani przez nauczyciela chemii Danutę Marcisz, gimnazjaliści z klasy III a tj. Monika Jadczak, Kacper Biegański i Daniel Troszczyński. Uczniowie wykazali się poszerzoną wiedzą chemiczną, rozwiązując różnorodne, trudne zadania konkursowe. Najlepszy wynik uzyskała Monika, a zaraz za nią uplasował się Kacper. Uczestnicy olimpiady uzyskali bardzo dobre wyniki w tak trudnym konkursie chemicznym.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0361.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook