Mały Mistrz

Teraz online:
  • Gości: 2

Przedszkolaki w "Jedynce"

We wtorek, czwartek i piątek gościliśmy w naszej szkole dzieci z krotoszyńskich przedszkoli. W hali sportowej maluchy wysłuchały koncertu przygotowanego przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Z wielkim zaangażowaniem dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych. Następnie obejrzały pokaz walk sumo, a chętne przedszkolaki próbowały swoich sił w tej dyscyplinie sportu.Później  zwiedziły szkołę,obejrzały klasy lekcyjne, w których wykonały biedronki z papieru. Niespodzianką była Foto - Budka oraz spotkanie z dyplomowanym Animatorem zabaw z dziećmi z udziałem psa. Wszyscy pełni wrażeń wrócili do swoich przedszkoli.

Galeria_14_03

Galeria_16_03