Home
Kolejny sukces naszych strzelców wyborowych

12 marca br. na strzelnicy pneumatycznej przy ulicy Młyńskiej odbył się Memoriał A. Talarczyka w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Wysokie II miejsce zajęły drużyny z naszej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Skład drużyny SP1: Rafał Kowal, Bartosz Grabowski i Igor Kominek Skład drużyny G1: Aleksandra Politowicz, Monika Jadczak i Monika Baran. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajęła Monika Jadczak.

 

Gratulujemy wszystkim!

Opiekun SKLOK W. Wciórka

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0413.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?