Afryka wciąż nieznana

Kolorowy Uniwersytet “PLUS” odbył się 3 marca na Wydziale Biologii UAM. Zajęcia pt. “Afryka wciąż nieznana – badania bioróżnorodności” poprowadził dr hab. Marek Bąkowski z Zakładu Zoologii Systematycznej. Wykładu wysłuchali uczniowie klas II i III naszej szkoły. Wrażenia były niesamowite, gdyż prowadzący udostępnił przywiezione z Afryki okazy roślin i zwierząt. Znów poczuliśmy się studentami! Kolejny wykład już w kwietniu.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,