Home
Dzień Wiosny – Dniem Matematyki

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole był Dniem Matematyki. Uczniowie klas II gimnazjum dokonali prezentacji projektów, które przygotowywali pod okiem nauczycielek matematyki. „Magiczna Liczba Pi” to tytuł prezentacji, które przedstawiono w postaci ciekawych wywiadów, scenek czy pokazu mody oraz prezentacji  multimedialnych.Tego dnia odbyły się także Turnieje wiedzy matematycznej pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko” w dwóch kategoriach dla  klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Dzień Matematyki  dał uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Udział w grach i zabawach matematycznych  pokazał jasną stronę tej nauki... Bawmy się matematyką!

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0354.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook