Home
Dzień Wiosny – Dniem Matematyki

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole był Dniem Matematyki. Uczniowie klas II gimnazjum dokonali prezentacji projektów, które przygotowywali pod okiem nauczycielek matematyki. „Magiczna Liczba Pi” to tytuł prezentacji, które przedstawiono w postaci ciekawych wywiadów, scenek czy pokazu mody oraz prezentacji  multimedialnych.Tego dnia odbyły się także Turnieje wiedzy matematycznej pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko” w dwóch kategoriach dla  klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Dzień Matematyki  dał uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Udział w grach i zabawach matematycznych  pokazał jasną stronę tej nauki... Bawmy się matematyką!

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0295.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?