Dzień Wiosny – Dniem Matematyki

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole był Dniem Matematyki. Uczniowie klas II gimnazjum dokonali prezentacji projektów, które przygotowywali pod okiem nauczycielek matematyki. „Magiczna Liczba Pi” to tytuł prezentacji, które przedstawiono w postaci ciekawych wywiadów, scenek czy pokazu mody oraz prezentacji  multimedialnych.Tego dnia odbyły się także Turnieje wiedzy matematycznej pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko” w dwóch kategoriach dla  klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Dzień Matematyki  dał uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Udział w grach i zabawach matematycznych  pokazał jasną stronę tej nauki... Bawmy się matematyką!

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka