Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Dzień Wiosny – Dniem Matematyki

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole był Dniem Matematyki. Uczniowie klas II gimnazjum dokonali prezentacji projektów, które przygotowywali pod okiem nauczycielek matematyki. „Magiczna Liczba Pi” to tytuł prezentacji, które przedstawiono w postaci ciekawych wywiadów, scenek czy pokazu mody oraz prezentacji  multimedialnych.Tego dnia odbyły się także Turnieje wiedzy matematycznej pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko” w dwóch kategoriach dla  klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Dzień Matematyki  dał uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Udział w grach i zabawach matematycznych  pokazał jasną stronę tej nauki... Bawmy się matematyką!

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0322.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook