Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


"Krotoszyńska Noc z biologią"

Jaki jest najlepszy przepis na wyjątkowy piątkowy wieczór?
Odrobina  wolnego czasu + pasja + nieco( a najlepiej całkiem dużo) pozytywnego nastawienia + otwarty umysł po całym dniu nauki
Te niewyszukane składniki zabrane przez kilkanaście osób, które wybrały się na "Krotoszyńską  Noc z biologią" gwarantują, że wieczór będzie należał do wyjątkowych i  udanych. 31 marca uczniowie klas I i II Gimnazjum nr 1 spędzili niezapomniane chwile, uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez wykładowców Wydziału Biologii Uniwersytetu Wrocławskiego. "Usłysz, zobacz, dotknij, porozmawiaj ..." - takie motto towarzyszyło tej ciekawej imprezie. O 15:30 Dyrekcja I LO im. H. Kołłątaja w Krotoszynie uroczyście powitała wszystkich gości Chwilę później gimnazjaliści byli już na "Krwawym safari...", następnie powędrowali poznać osobiście "Nietoperze wielkopolski". Tik tak, - czas biegnie nieubłaganie- trzeba odwirowywać DNA z truskawek. Po godzinie zabrano się za oswajanie strachów w sali, w której 'gilały' po rękach m.in karaczany.  Następnie uczniowie mogli zamienić się w archeologów i prowadzić swoje mikro-wykopaliska. Dużo by opowiadać. Uczniowie pracowali wspaniale, byli zaangażowani, dociekliwi, bardzo pozytywnie nastawieni. Myślę, że godnie reprezentowali Gimnazjum nr 1 za co, jako opiekun, jestem im wdzięczna i niezmiernie z nich dumna.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0309.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook