Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Konkurs "Bliżej tego, czego chcesz"

31 marca zespół uczniów w składzie: Marika Baran, Hubert Dolata, Artur Pauter, Jakub Jankowski, Klaudiusz Siudy pod opieką p. Michała Kolibabki, wywalczył II miejsce w Konkursie "Bliżej tego, czego chcesz". W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych Miasta i Gminy Krotoszyn. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola Libelta. Cele konkursu to: poszerzenie wiedzy na temat pożytku publicznego i wolontariatu oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nasza drużyna zarówno w grze terenowej, jak i z testu wiedzy i umiejętności, zajęła w ogólnej klasyfikacji II miejsce.
Gratulujemy!!!

Zdjęcia: Gazeta Lokalna KROTOSZYN i Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSP 2 w Krotoszynie.

Galeria

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0306.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook