Home
Konkurs "Bliżej tego, czego chcesz"

31 marca zespół uczniów w składzie: Marika Baran, Hubert Dolata, Artur Pauter, Jakub Jankowski, Klaudiusz Siudy pod opieką p. Michała Kolibabki, wywalczył II miejsce w Konkursie "Bliżej tego, czego chcesz". W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych Miasta i Gminy Krotoszyn. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola Libelta. Cele konkursu to: poszerzenie wiedzy na temat pożytku publicznego i wolontariatu oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nasza drużyna zarówno w grze terenowej, jak i z testu wiedzy i umiejętności, zajęła w ogólnej klasyfikacji II miejsce.
Gratulujemy!!!

Zdjęcia: Gazeta Lokalna KROTOSZYN i Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSP 2 w Krotoszynie.

Galeria

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0388.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?