Konkurs "Bliżej tego, czego chcesz"

31 marca zespół uczniów w składzie: Marika Baran, Hubert Dolata, Artur Pauter, Jakub Jankowski, Klaudiusz Siudy pod opieką p. Michała Kolibabki, wywalczył II miejsce w Konkursie "Bliżej tego, czego chcesz". W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych Miasta i Gminy Krotoszyn. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola Libelta. Cele konkursu to: poszerzenie wiedzy na temat pożytku publicznego i wolontariatu oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nasza drużyna zarówno w grze terenowej, jak i z testu wiedzy i umiejętności, zajęła w ogólnej klasyfikacji II miejsce.
Gratulujemy!!!

Zdjęcia: Gazeta Lokalna KROTOSZYN i Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSP 2 w Krotoszynie.

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka