Home
Konkurs historycznym "W epoce Wierzbięty – rozbicie dzielnicowe"

4 kwietnia w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie odbył się finał trzeciej edycji konkursu historycznego „W epoce Wierzbięty”. Uczniowie tym razem zmagali się z zadaniami nawiązującymi do okresu rozbicia dzielnicowego. Współorganizatorem konkursu był Poczet Wierzbięty z Krotoszyna i Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krotoszynie. Honorowym patronatem konkurs objęli: Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka i Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek. Autorem pytań był dyrektor Muzeum Regionalnego w Krotoszynie Piotr Mikołajczyk. Laureatami w kategorii gimnazjów zostali uczniowie naszej szkoły:

 

I miejsce Maciej Sobański z klasy IIa

II miejsce Arkadiusz Śnieciński z klasy IIb

Nauczycielką przygotowującą  naszych laureatów do konkursu jest pani Renata Witczak

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0318.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook