Home
Konkurs historycznym "W epoce Wierzbięty – rozbicie dzielnicowe"

4 kwietnia w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie odbył się finał trzeciej edycji konkursu historycznego „W epoce Wierzbięty”. Uczniowie tym razem zmagali się z zadaniami nawiązującymi do okresu rozbicia dzielnicowego. Współorganizatorem konkursu był Poczet Wierzbięty z Krotoszyna i Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krotoszynie. Honorowym patronatem konkurs objęli: Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka i Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek. Autorem pytań był dyrektor Muzeum Regionalnego w Krotoszynie Piotr Mikołajczyk. Laureatami w kategorii gimnazjów zostali uczniowie naszej szkoły:

 

I miejsce Maciej Sobański z klasy IIa

II miejsce Arkadiusz Śnieciński z klasy IIb

Nauczycielką przygotowującą  naszych laureatów do konkursu jest pani Renata Witczak

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0339.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?