Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Tydzień z Internetem

28 i 29 marca br. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną, aby wziąć udział w ciekawych zajęciach związanych z obchodami „Tygodnia z Internetem”, dorocznej, ogólnoeuropejskiej kampanii, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. W spotkaniach uczestniczyły klasy: 0, pierwsza i trzecie SP oraz pierwsze gimnazjalne. Młodsi dowiedzieli się  jak bezpiecznie korzystać  z zasobów Internetu – obejrzeli filmiki „Owce w sieci” i „Sieciaki”. Natomiast starsi uczniowie podczas dwugodzinnej wizyty dobrze się bawili, uczestnicząc w quizie, ale też zdobyli wiedzę na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą Internet.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0401.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook