Tydzień z Internetem

28 i 29 marca br. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną, aby wziąć udział w ciekawych zajęciach związanych z obchodami „Tygodnia z Internetem”, dorocznej, ogólnoeuropejskiej kampanii, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. W spotkaniach uczestniczyły klasy: 0, pierwsza i trzecie SP oraz pierwsze gimnazjalne. Młodsi dowiedzieli się  jak bezpiecznie korzystać  z zasobów Internetu – obejrzeli filmiki „Owce w sieci” i „Sieciaki”. Natomiast starsi uczniowie podczas dwugodzinnej wizyty dobrze się bawili, uczestnicząc w quizie, ale też zdobyli wiedzę na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą Internet.

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,