Home
Tydzień z Internetem

28 i 29 marca br. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną, aby wziąć udział w ciekawych zajęciach związanych z obchodami „Tygodnia z Internetem”, dorocznej, ogólnoeuropejskiej kampanii, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. W spotkaniach uczestniczyły klasy: 0, pierwsza i trzecie SP oraz pierwsze gimnazjalne. Młodsi dowiedzieli się  jak bezpiecznie korzystać  z zasobów Internetu – obejrzeli filmiki „Owce w sieci” i „Sieciaki”. Natomiast starsi uczniowie podczas dwugodzinnej wizyty dobrze się bawili, uczestnicząc w quizie, ale też zdobyli wiedzę na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą Internet.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0363.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?