Tydzień z Internetem

28 i 29 marca br. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną, aby wziąć udział w ciekawych zajęciach związanych z obchodami „Tygodnia z Internetem”, dorocznej, ogólnoeuropejskiej kampanii, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. W spotkaniach uczestniczyły klasy: 0, pierwsza i trzecie SP oraz pierwsze gimnazjalne. Młodsi dowiedzieli się  jak bezpiecznie korzystać  z zasobów Internetu – obejrzeli filmiki „Owce w sieci” i „Sieciaki”. Natomiast starsi uczniowie podczas dwugodzinnej wizyty dobrze się bawili, uczestnicząc w quizie, ale też zdobyli wiedzę na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą Internet.

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka