Home
Konkurs czytelniczy

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Jakub Stasiak z klasy 6a został zwycięzcą konkursu czytelniczego „Spacerkiem po Jeżycach”, zorganizowanego przez Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną w dniu 31 marca br. Konkurs skierowany był do uczniów klas 5-6 szkół podstawowych z terenu Krotoszyna. Sprawdzał znajomość książek Małgorzaty Musierowicz „Kłamczucha” i „Kwiat kalafiora”, a został przeprowadzony w formie testu. Należy wspomnieć, że poza Jakubem szkołę reprezentowali jeszcze dwaj uczniowie: Oskar Szuszczykiewicz z kl. 6a  oraz Oliwier Baran z kl. 5a. Dziękujemy naszym uczniom za udział w konkursie, gratulujemy odwagi, a szczególne gratulacje kierujemy w stronę Kuby.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0302.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook