Home
Konkurs czytelniczy

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Jakub Stasiak z klasy 6a został zwycięzcą konkursu czytelniczego „Spacerkiem po Jeżycach”, zorganizowanego przez Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną w dniu 31 marca br. Konkurs skierowany był do uczniów klas 5-6 szkół podstawowych z terenu Krotoszyna. Sprawdzał znajomość książek Małgorzaty Musierowicz „Kłamczucha” i „Kwiat kalafiora”, a został przeprowadzony w formie testu. Należy wspomnieć, że poza Jakubem szkołę reprezentowali jeszcze dwaj uczniowie: Oskar Szuszczykiewicz z kl. 6a  oraz Oliwier Baran z kl. 5a. Dziękujemy naszym uczniom za udział w konkursie, gratulujemy odwagi, a szczególne gratulacje kierujemy w stronę Kuby.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0327.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?