Konkurs czytelniczy

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Jakub Stasiak z klasy 6a został zwycięzcą konkursu czytelniczego „Spacerkiem po Jeżycach”, zorganizowanego przez Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną w dniu 31 marca br. Konkurs skierowany był do uczniów klas 5-6 szkół podstawowych z terenu Krotoszyna. Sprawdzał znajomość książek Małgorzaty Musierowicz „Kłamczucha” i „Kwiat kalafiora”, a został przeprowadzony w formie testu. Należy wspomnieć, że poza Jakubem szkołę reprezentowali jeszcze dwaj uczniowie: Oskar Szuszczykiewicz z kl. 6a  oraz Oliwier Baran z kl. 5a. Dziękujemy naszym uczniom za udział w konkursie, gratulujemy odwagi, a szczególne gratulacje kierujemy w stronę Kuby.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,