Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Konkurs czytelniczy

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Jakub Stasiak z klasy 6a został zwycięzcą konkursu czytelniczego „Spacerkiem po Jeżycach”, zorganizowanego przez Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną w dniu 31 marca br. Konkurs skierowany był do uczniów klas 5-6 szkół podstawowych z terenu Krotoszyna. Sprawdzał znajomość książek Małgorzaty Musierowicz „Kłamczucha” i „Kwiat kalafiora”, a został przeprowadzony w formie testu. Należy wspomnieć, że poza Jakubem szkołę reprezentowali jeszcze dwaj uczniowie: Oskar Szuszczykiewicz z kl. 6a  oraz Oliwier Baran z kl. 5a. Dziękujemy naszym uczniom za udział w konkursie, gratulujemy odwagi, a szczególne gratulacje kierujemy w stronę Kuby.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0295.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook