Dzień Czytania Tolkiena

27 marca świętowaliśmy w bibliotece szkolnej Dzień Czytania Tolkiena. W tym dniu każdy, kto chciał zostać uczestnikiem przygód Tolkiena, mógł włączyć się na przerwach do wspólnego czytania książki „Hobbit czyli tam i z powrotem”. Na zainteresowanych twórczością Tolkiena czekała gazetka poświęcona pisarzowi i jego książkom. Dla chętnych uczniów z klas V-VI oraz I-III gimnazjum przygotowano konkurs czytelniczy ze znajomości „Hobbita”. Wzięło w nim udział 11 uczniów. Zwycięzcą został Alex Szwacki z klasy IIIa, który udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi. W nagrodę otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pochwałę. Wszystkim, którzy włączyli się w obchody tego święta, serdecznie dziękujemy.

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,