Home
Dzień Czytania Tolkiena

27 marca świętowaliśmy w bibliotece szkolnej Dzień Czytania Tolkiena. W tym dniu każdy, kto chciał zostać uczestnikiem przygód Tolkiena, mógł włączyć się na przerwach do wspólnego czytania książki „Hobbit czyli tam i z powrotem”. Na zainteresowanych twórczością Tolkiena czekała gazetka poświęcona pisarzowi i jego książkom. Dla chętnych uczniów z klas V-VI oraz I-III gimnazjum przygotowano konkurs czytelniczy ze znajomości „Hobbita”. Wzięło w nim udział 11 uczniów. Zwycięzcą został Alex Szwacki z klasy IIIa, który udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi. W nagrodę otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pochwałę. Wszystkim, którzy włączyli się w obchody tego święta, serdecznie dziękujemy.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0289.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?