Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Dzień Czytania Tolkiena

27 marca świętowaliśmy w bibliotece szkolnej Dzień Czytania Tolkiena. W tym dniu każdy, kto chciał zostać uczestnikiem przygód Tolkiena, mógł włączyć się na przerwach do wspólnego czytania książki „Hobbit czyli tam i z powrotem”. Na zainteresowanych twórczością Tolkiena czekała gazetka poświęcona pisarzowi i jego książkom. Dla chętnych uczniów z klas V-VI oraz I-III gimnazjum przygotowano konkurs czytelniczy ze znajomości „Hobbita”. Wzięło w nim udział 11 uczniów. Zwycięzcą został Alex Szwacki z klasy IIIa, który udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi. W nagrodę otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pochwałę. Wszystkim, którzy włączyli się w obchody tego święta, serdecznie dziękujemy.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0365.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook