Dzień Czytania Tolkiena

27 marca świętowaliśmy w bibliotece szkolnej Dzień Czytania Tolkiena. W tym dniu każdy, kto chciał zostać uczestnikiem przygód Tolkiena, mógł włączyć się na przerwach do wspólnego czytania książki „Hobbit czyli tam i z powrotem”. Na zainteresowanych twórczością Tolkiena czekała gazetka poświęcona pisarzowi i jego książkom. Dla chętnych uczniów z klas V-VI oraz I-III gimnazjum przygotowano konkurs czytelniczy ze znajomości „Hobbita”. Wzięło w nim udział 11 uczniów. Zwycięzcą został Alex Szwacki z klasy IIIa, który udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi. W nagrodę otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pochwałę. Wszystkim, którzy włączyli się w obchody tego święta, serdecznie dziękujemy.

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka