Home
"Dzień Ziemi" w naszej szkole

"Żeby zdobyć wiedzę trzeba studiować, żeby zdobyć mądrość trzeba obserwować" - taka oto sentencja przyświecała tegorocznym obchodom "Dnia Ziemi" w naszej szkole. Przez ostatni tydzień na szkolnych korytarzach można było podziwiać wystawę pięknych fotografii o tematyce przyrodniczej zorganizowaną przez Szkolną Ligę Ochrony Przyrody. Twórcą zdjęć jest Pan Arkadiusz Figaj, który 27 kwietnia był gościem specjalnym w naszej szkole. Pan Arkadiusz opowiedział uczniom o swoich pasjach, czyli fotografii i podglądaniu przyrody. W bajeczny sposób przedstawił wszystkie 4 pory roku polskiej przyrody - poprzez piękne prezentacje wypełnione zdjęciami Jego autorstwa. Spotkanie umilał podkład muzyczny, który pozwalał jeszcze lepiej wczuć się w klimat. Takie spotkania są wspaniałą okazją do pozyskania ogromnej ilości wiedzy oraz zaszczepienia w młodych ludziach pasji, która być może w przyszłości zaowocuje rozwijaniem młodych talentów.
Ogromne podziękowania należą się także Pani Hannie Serafiniak, bez której spotkanie nie doszłoby do skutku. Za pomoc w pracach przy powstawaniu wystawy dziękujemy także Panu Michałowi Kolibabce i Panom z klasy IIIa, a także wspaniałej klasie Ib.

Jeszcze raz w imieniu swoim i uczniów serdecznie dziękujemy.
Katarzyna Świgoń

 

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0306.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook