Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

27 kwietnia obchodzono w naszej szkole Światowy Dzień Książki i Praw AutorskichZ tej okazji przez radiowęzeł szkolny nadano okolicznościową audycję. Ponadto można było zakupić książki na kiermaszu. Dla najmłodszych uczniów przygotowano akcję „Czytamy dzieciom” -  uczennice z sekcji bibliotecznej „Bibliobus” czytały w klasie I oraz w oddziale „0” swoje ulubione bajki z dzieciństwa. Przeprowadzono również dwa konkursy czytelnicze: „Magiczne wiersze Juliana Tuwima” dla klas II-III szkoły podstawowej oraz konkurs „Czy znasz bohaterów Jeżycjady”  dla klas szóstych oraz I-III gimnazjum.

Wyniki konkursu

"Magiczne wiersze Juliana Tuwima":

I miejsce - Inez Dobras-Kaczmarek klasa IIa

II miejsce - Barbara Wałęsa klasa IIb

III miejsce - Julia Matyba klasa IIb

Wyróżnienie: Julia Trawińska klasa II a i Amelia Kotecka klasa IIb

"Czy znasz bohaterów Jeżycjady"

I miejsce - Jakub Stasiak klasa VIa

II miejsce - Aleksandra Politowicz klasa II a G

III miejsce - Ewelina Jaśniak klasa II a G

IV miejsce - Oskar Szuszczykiewicz klasa VI a


 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0345.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook