„Szkolny Bajt”

26 kwietnia 2017 roku odbyła się kolejna  edycja Gminnego Konkursu Informatycznego „Szkolny Bajt”, w którym brały udział dwuosobowe drużyny uczniów klas szóstych ze szkół podstawowych naszej gminy. Po raz kolejny szóstoklasiści ujawnili swoje talenty informatyczne. Dzięki umiejętności pracy grupowej, rozwijaniu aktywności poznawczej i twórczej oraz wyzwoleniu ducha zdrowej rywalizacji młodzi ludzie przygotowują się do życia w zinformatyzowanie społeczeństwie. W zmaganiach z komputerem pod opieką nauczyciela informatyki D. Marcisz godnie reprezentowali naszą szkołę uczniowie klasy VI a: Maciej Cepa i Jakub Stasiak, którzy uzyskali bardzo dobry wynik. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody współfinansowane przez Urząd Miejski w Krotoszynie.

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,