Home
„Szkolny Bajt”

26 kwietnia 2017 roku odbyła się kolejna  edycja Gminnego Konkursu Informatycznego „Szkolny Bajt”, w którym brały udział dwuosobowe drużyny uczniów klas szóstych ze szkół podstawowych naszej gminy. Po raz kolejny szóstoklasiści ujawnili swoje talenty informatyczne. Dzięki umiejętności pracy grupowej, rozwijaniu aktywności poznawczej i twórczej oraz wyzwoleniu ducha zdrowej rywalizacji młodzi ludzie przygotowują się do życia w zinformatyzowanie społeczeństwie. W zmaganiach z komputerem pod opieką nauczyciela informatyki D. Marcisz godnie reprezentowali naszą szkołę uczniowie klasy VI a: Maciej Cepa i Jakub Stasiak, którzy uzyskali bardzo dobry wynik. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody współfinansowane przez Urząd Miejski w Krotoszynie.

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0304.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?