Home
„Szkolny Bajt”

26 kwietnia 2017 roku odbyła się kolejna  edycja Gminnego Konkursu Informatycznego „Szkolny Bajt”, w którym brały udział dwuosobowe drużyny uczniów klas szóstych ze szkół podstawowych naszej gminy. Po raz kolejny szóstoklasiści ujawnili swoje talenty informatyczne. Dzięki umiejętności pracy grupowej, rozwijaniu aktywności poznawczej i twórczej oraz wyzwoleniu ducha zdrowej rywalizacji młodzi ludzie przygotowują się do życia w zinformatyzowanie społeczeństwie. W zmaganiach z komputerem pod opieką nauczyciela informatyki D. Marcisz godnie reprezentowali naszą szkołę uczniowie klasy VI a: Maciej Cepa i Jakub Stasiak, którzy uzyskali bardzo dobry wynik. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody współfinansowane przez Urząd Miejski w Krotoszynie.

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0332.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook