Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


„Szkolny Bajt”

26 kwietnia 2017 roku odbyła się kolejna  edycja Gminnego Konkursu Informatycznego „Szkolny Bajt”, w którym brały udział dwuosobowe drużyny uczniów klas szóstych ze szkół podstawowych naszej gminy. Po raz kolejny szóstoklasiści ujawnili swoje talenty informatyczne. Dzięki umiejętności pracy grupowej, rozwijaniu aktywności poznawczej i twórczej oraz wyzwoleniu ducha zdrowej rywalizacji młodzi ludzie przygotowują się do życia w zinformatyzowanie społeczeństwie. W zmaganiach z komputerem pod opieką nauczyciela informatyki D. Marcisz godnie reprezentowali naszą szkołę uczniowie klasy VI a: Maciej Cepa i Jakub Stasiak, którzy uzyskali bardzo dobry wynik. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody współfinansowane przez Urząd Miejski w Krotoszynie.

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0387.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook