Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

25 kwietnia br. grupa w składzie: Maja Szczęsna, Nikola Wojtysiak, Kacper Wencławiak z klasy IVa  oraz Olaf Tyrakowski z klasy Vb,  jako drużyna zajęła IV miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju dotyczącego Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Ideą zawodów było przede wszystkim propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnicy turnieju mieli do rozwiązania test z wiedzy i skrzyżowań oraz zadania praktyczne w postaci pokonania rowerem toru przeszkód i udzielania pomocy medycznej. W klasyfikacji indywidualnej Maja Szczęsna zdobyła III miejsce.
Wszystkim wspaniałym zawodnikom gratulujemy!

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,