Home
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

25 kwietnia br. grupa w składzie: Maja Szczęsna, Nikola Wojtysiak, Kacper Wencławiak z klasy IVa  oraz Olaf Tyrakowski z klasy Vb,  jako drużyna zajęła IV miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju dotyczącego Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Ideą zawodów było przede wszystkim propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnicy turnieju mieli do rozwiązania test z wiedzy i skrzyżowań oraz zadania praktyczne w postaci pokonania rowerem toru przeszkód i udzielania pomocy medycznej. W klasyfikacji indywidualnej Maja Szczęsna zdobyła III miejsce.
Wszystkim wspaniałym zawodnikom gratulujemy!

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0302.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook