Home
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

25 kwietnia br. grupa w składzie: Maja Szczęsna, Nikola Wojtysiak, Kacper Wencławiak z klasy IVa  oraz Olaf Tyrakowski z klasy Vb,  jako drużyna zajęła IV miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju dotyczącego Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Ideą zawodów było przede wszystkim propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnicy turnieju mieli do rozwiązania test z wiedzy i skrzyżowań oraz zadania praktyczne w postaci pokonania rowerem toru przeszkód i udzielania pomocy medycznej. W klasyfikacji indywidualnej Maja Szczęsna zdobyła III miejsce.
Wszystkim wspaniałym zawodnikom gratulujemy!

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0289.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?