Home
,,Otwórzmy nasze serca"

,,Otwórzmy nasze serca" - pod takim hasłem we wtorek 16 maja 2017 r. w naszej szkole odbył się kiermasz na którym uczniowie mogli kupić przepyszne gofry, naleśniki i koktajle. Nasze działania miały na celu wspomóc leczenie Oliwii, uczennicy naszej szkoły, która poważnie zachorowała.
Uczniowie wykazali się ogromną empatią włączając się do akcji poprzez: organizację kiermaszu, przygotowywanie pysznych deserów, sprzedaż na kiermaszu oraz zbiórkę pieniędzy. Ze sprzedaży udało się uzbierać imponującą kwotę pieniędzy - 800 zł.
Dziękujemy wszystkim uczniom, a w szczególności Aleksandrze Politowicz (Olu jesteś mistrzynią w wypiekaniu naleśników :-)), Erykowi Orwatowi (Eryku - jesteś niezastąpiony:-)), Aleksandrze Pietraszewskiej, Wiktorii Urbaniak, Kacprowi Markuszewskiemu... klasie Ib, klasie IIa oraz wszystkim, którzy wspaniale angożowali się w akcję na rzecz pomocy Oliwii.
Uczniom pomagali nauczycielki: Małgorzata Stefańska, Daria Piekarz - dziewczyny jesteście Wielkie :-) i Izabela Serafiniak.
Dziękujemy!

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0340.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook