,,Otwórzmy nasze serca"

,,Otwórzmy nasze serca" - pod takim hasłem we wtorek 16 maja 2017 r. w naszej szkole odbył się kiermasz na którym uczniowie mogli kupić przepyszne gofry, naleśniki i koktajle. Nasze działania miały na celu wspomóc leczenie Oliwii, uczennicy naszej szkoły, która poważnie zachorowała.
Uczniowie wykazali się ogromną empatią włączając się do akcji poprzez: organizację kiermaszu, przygotowywanie pysznych deserów, sprzedaż na kiermaszu oraz zbiórkę pieniędzy. Ze sprzedaży udało się uzbierać imponującą kwotę pieniędzy - 800 zł.
Dziękujemy wszystkim uczniom, a w szczególności Aleksandrze Politowicz (Olu jesteś mistrzynią w wypiekaniu naleśników :-)), Erykowi Orwatowi (Eryku - jesteś niezastąpiony:-)), Aleksandrze Pietraszewskiej, Wiktorii Urbaniak, Kacprowi Markuszewskiemu... klasie Ib, klasie IIa oraz wszystkim, którzy wspaniale angożowali się w akcję na rzecz pomocy Oliwii.
Uczniom pomagali nauczycielki: Małgorzata Stefańska, Daria Piekarz - dziewczyny jesteście Wielkie :-) i Izabela Serafiniak.
Dziękujemy!

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

25 Czerwca 2018
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,