Home
Wspomnienie o Pani Dyrektor Aleksandrze BartkowiakKażdy powinien po sobie zostawić pamiątkę,
że nie żył na darmo na ziemi.
(Julian Bartoszewicz)

 

13 września 2017 roku zmarła Aleksandra Bartkowiak, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie (1984-2004), pedagog i wychowawca wielu pokoleń uczniów i nauczycieli.
Pani Bartkowiak z wielkim poświęceniem pracowała dla dobra ,,Jedynki”. Jej codzienną pracę wypełniały zaangażowanie i żarliwość, a zdobytą wiedzą chętnie dzieliła się z innymi. Była osobą solidną, która wiele wymagała od siebie i innych. Koleżeńska i życzliwa, potrafiła znaleźć dobre słowo w trudnych chwilach i zmobilizować do wysiłku.
Pamięć o Pani Dyrektor, śp. Aleksandrze Bartkowiak będzie trwać w sercach tych, którzy zawdzięczają Jej tak wiele…

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0359.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?