Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


„Tornister pełen uśmiechu”

„Jeden człowiek może uczynić mnóstwo fantastycznych rzeczy!
Nie zmarnuj okazji do uczynienia dobra”

Nasza szkoła wzięła udział w akcji Caritas Diecezji Kaliskiej – TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU. Nie zmarnowaliśmy okazji do czynienia dobra – zebraliśmy przybory szkolne, zeszyty, bloki i tornistry. Wszystko dla tych, którzy potrzebują bardziej niż my pomocy. Panie: Małgorzata Wojciechowska i Małgorzata Stefańska bardzo dziękują za włączenie się w zbiórkę i otwarcie swoich serc.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0357.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook