Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


X jubileuszowy „Rajd Gwiaździsty"

21 września 2017r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w X jubileuszowym „Rajdzie Gwiaździstym” dla upamiętnienia rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Rajd zorganizowany został przez Odział PTTK Krotoszyn i Starostę Krotoszyńskiego. Startowaliśmy sprzed naszej szkoły i Przedszkola „Bajka”, gdzie dawniej mieścił się „Bazar”, który był siedzibą władz powstańczych. Pokłoniliśmy się Powstańcom Wielkopolskim, spoczywającym na cmentarzu: Franciszkowi Sowińskiemu, Władysławowi Rybakowskiemu, dr Władysławowi Bolewskiemu. Zapaliliśmy znicze i złożyliśmy wiązanki kwiatów pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich. Rajd zakończył się smaczną grochówką i znaczkami rajdowymi na strzelnicy Bractwa Kurkowego.
Uczniowie wzięli udział także w konkursie turystyczno – historycznym na temat Powstania Wielkopolskiego. I miejsce zajął Maciej Sobański.
Na strzelnicy II miejsce indywidualnie wystrzelał Tomasz Wojtkowiak. Po tych sukcesach, pełni wrażeń wraz z  opiekunami Panią Renatą Witczak i Panem  Jarosławem Naskrętem wróciliśmy do szkoły.

 

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0375.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook