Home
Rajd "Babie Lato"

Dnia 29 września br. odbył się Raj Jesienny "Babie Lato". Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego o godzinie 15.00 wyruszyli spacerkiem do Grzybka na ul. Sulmierzyckiej. Po dotarciu na miejsce wszyscy mogli poczęstować się słodkim co nieco, a później uczestniczyć w zabawach sportowych, wyścigach i meczu piłki nożnej. Na zakończenie, bardzo sympatycznego spotkania, każdy poczęstował się kiełbaską lub kaszanką z grilla i pysznym bigosem. Przed powrotem do szkoły zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie i w wyśmienitych humorach wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Zapraszamy za rok !!!

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0406.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook