Home
Rajd "Babie Lato"

Dnia 29 września br. odbył się Raj Jesienny "Babie Lato". Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego o godzinie 15.00 wyruszyli spacerkiem do Grzybka na ul. Sulmierzyckiej. Po dotarciu na miejsce wszyscy mogli poczęstować się słodkim co nieco, a później uczestniczyć w zabawach sportowych, wyścigach i meczu piłki nożnej. Na zakończenie, bardzo sympatycznego spotkania, każdy poczęstował się kiełbaską lub kaszanką z grilla i pysznym bigosem. Przed powrotem do szkoły zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie i w wyśmienitych humorach wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Zapraszamy za rok !!!

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0379.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?