Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Mały Medyk

W poniedziałek 9 października odbyła się uroczysta inauguracja projektu Mały Medyk - Polska Akademia Dzieci na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w której udział wzięli nasi uczniowie. Na początku wszyscy uczestnicy otrzymali swoje indeksy, w których będą zbierać pieczątki potwierdzające uczestnictwo w wykładach i na tej podstawie otrzymają w czerwcu dyplom. Przybyłych do Auli CKD uczniów i ich opiekunów powitał Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. Edmund Grześkowiak. Uczniowie wkroczyli do grona studentów składając ślubowanie. Wysłuchali także pieśni Gaudeamus. Po części oficjalnej mali studenci wysłuchali wykładu o  tematyce związanej ze sportowym trybem życia oraz obejrzeli pokaz akrobatów z klubu „ Z głową w chmurach”. Drugi bogato ilustrowany zdjęciami i filmami wykład o misjach medycznych przedstawiła Pani Justyna Janiec-Palczewska, wiceprezes Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Pani Justyna opowiedziała o swoich wyjazdach do Afryki i działalności Fundacji. Nasi studenci mają możliwość przyłączenia się do akcji „Opatrunek na Ratunek”. Zebrane przez miesiąc dary, zostaną przekazane Fundacji na kolejnym spotkaniu w listopadzie.
Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0324.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook