Home
IX edycja konkursu historycznego „ Wojna obronna Polski w 1939 roku i szlak bojowy 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej”

Byliśmy na konkursie historycznym, wróciliśmy jak Spartanie z tarczą. Nasi uczniowie zdobyli finał, mamy najwyższe miejsca!
We wtorek 17 października w Muzeum Regionalnym im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie odbył się powiatowy finał IX edycji konkursu historycznego „ Wojna obronna Polski w 1939 roku i szlak bojowy 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej”. Nasi uczniowie pod opieką Pani Renaty Witczak zdobyli najwyższe miejsca.
Organizatorami konkursu byli: muzeum, Urząd Miejski w Krotoszynie, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Towarzystwo Miłośników i Badaczy Ziemi Krotoszyńskiej oraz Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krotoszynie.
Konkurs odbywał się pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego Stanisława Szczotki oraz Burmistrza Krotoszyna Franciszka Marszałka.
W kategorii gimnazjów:

 

  • I miejsce zajął Maciej Sobański z klasy IIIa
  • II miejsce zajął Arkadiusz Śnieciński z klasy IIIb
 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0330.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?