Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


IX edycja konkursu historycznego „ Wojna obronna Polski w 1939 roku i szlak bojowy 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej”

Byliśmy na konkursie historycznym, wróciliśmy jak Spartanie z tarczą. Nasi uczniowie zdobyli finał, mamy najwyższe miejsca!
We wtorek 17 października w Muzeum Regionalnym im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie odbył się powiatowy finał IX edycji konkursu historycznego „ Wojna obronna Polski w 1939 roku i szlak bojowy 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej”. Nasi uczniowie pod opieką Pani Renaty Witczak zdobyli najwyższe miejsca.
Organizatorami konkursu byli: muzeum, Urząd Miejski w Krotoszynie, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Towarzystwo Miłośników i Badaczy Ziemi Krotoszyńskiej oraz Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krotoszynie.
Konkurs odbywał się pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego Stanisława Szczotki oraz Burmistrza Krotoszyna Franciszka Marszałka.
W kategorii gimnazjów:

 

  • I miejsce zajął Maciej Sobański z klasy IIIa
  • II miejsce zajął Arkadiusz Śnieciński z klasy IIIb
 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0343.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook