Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


„XXXI Ogólnopolski Rajd Szlakiem Powstania Wielkopolskiego”

10 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „XXXI Ogólnopolskim Rajdzie Szlakiem Powstania Wielkopolskiego”. Meta rajdu znajdowała się w Lusowie, miejscowości w której po walkach i służbie osiadł gen. Józef Dowbor Muśnicki. Wycieczka zaczęła się od odwiedzenia pobliskiego jeziora oraz kościoła przy muzeum im. Gen. Józefa Dowbora Muśnickiego w Lusowie. Następnie, aby upamiętnić generała, jak i poległych żołnierzy, zapalony został znicz przy grobie rodzinnym Dowbora Muśnickiego i przy pomniku znajdującym się przy szkole podstawowej w Lusowie. Kolejnym punktem wycieczki był ciekawy wykład na temat Powstania Wielkopolskiego oraz życia generała w muzeum w Lusowie. Wycieczka zakończyła się w wielkopolskim parku narodowym, gdzie mogliśmy zobaczyć jedno z najpiękniejszych jezior w parku - Jezioro Góreckie. Po całej wycieczce oraz nieodłącznym drobnym posiłku wraz z opiekunami Paniami Moniką Chojnicką, Iwoną Krzekotowską, Małgorzatą Czachorek oraz Panem Jarosławem Naskrętem z uśmiechem na twarzy i pełni wiedzy wróciliśmy do Krotoszyna.

 

Maria Kaczmarek

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0418.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook