Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Noc z biblioteką

W piątek 20.10.2017r. odbyła się w naszej szkole, po raz pierwszy, akcja pt. "Noc z biblioteką". O nie typowej godzinie, bo w nocy, uczennice IIa gimnazjum wraz z opiekunkami czytały: "Małego Księcia" Antoine'a de Saint-Exupéry'ego. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 20:00, a zakończyło w sobotę o godz. 7:00. Każda uczennica, zaopatrzona w śpiwór, poduszkę i materac, przybyła do szkolnej biblioteki, aby odbyć "podróż" z Małym Księciem. Po przeczytaniu powiastki filozoficznej, na uczestniczki spotkania, czekała najnowsza adaptacja książki francuskiego pisarza. Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach "Noc z biblioteką".

Galeria

 

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0321.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook