Home
Noc z biblioteką

W piątek 20.10.2017r. odbyła się w naszej szkole, po raz pierwszy, akcja pt. "Noc z biblioteką". O nie typowej godzinie, bo w nocy, uczennice IIa gimnazjum wraz z opiekunkami czytały: "Małego Księcia" Antoine'a de Saint-Exupéry'ego. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 20:00, a zakończyło w sobotę o godz. 7:00. Każda uczennica, zaopatrzona w śpiwór, poduszkę i materac, przybyła do szkolnej biblioteki, aby odbyć "podróż" z Małym Księciem. Po przeczytaniu powiastki filozoficznej, na uczestniczki spotkania, czekała najnowsza adaptacja książki francuskiego pisarza. Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach "Noc z biblioteką".

Galeria

 

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0366.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?