Home
Kółko kulinarne

Już drugi rok w naszej szkole działa koło kulinarne. Uczestniczą w nim uczniowie, którzy interesują się sztuką kulinarną. W czasie dwugodzinnych zajęć przygotowujemy "coś pysznego". Zajęcia koła są bardzo lubiane przez uczniów, a przede wszystkim moment wspólnej degustacji. Pyszności, które przygotowaliśmy już, to m.in. pizza i babeczki oreo. W listopadzie pieczemy rogaliki. Smacznego.

 

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0401.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?