Ogłoszenie wyników konkursu na stanowisko urzędnicze

W wyniku naboru na stanowisko urzędnicze – referenta w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Krotoszynie, al. Powstańców Wielkopolskich 13 wyłoniono Panią Roksanę Marek, zamieszkałą Gorzupia, ul. Strażacka 45, 63 – 714 Kobierno.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Wybrana kandydatka uzyskała najwyższą ilość punktów podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej oraz w ramach selekcji końcowej. Wykazała się wiedzą
o samorządzie i o oświacie oraz umiejętnościami obsługi komputera (Microsoft Office).

Komisja zauważyła u kandydatki predyspozycje i umiejętności niezbędne
do wykonywania przyszłych obowiązków. Wyłoniona kandydatka posiada również doświadczenie w pracy na stanowisku urzędniczym.

Sławomira Kalak

25 Czerwca 2018