Home
Ogłoszenie wyników konkursu na stanowisko urzędnicze

W wyniku naboru na stanowisko urzędnicze – referenta w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Krotoszynie, al. Powstańców Wielkopolskich 13 wyłoniono Panią Roksanę Marek, zamieszkałą Gorzupia, ul. Strażacka 45, 63 – 714 Kobierno.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Wybrana kandydatka uzyskała najwyższą ilość punktów podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej oraz w ramach selekcji końcowej. Wykazała się wiedzą
o samorządzie i o oświacie oraz umiejętnościami obsługi komputera (Microsoft Office).

Komisja zauważyła u kandydatki predyspozycje i umiejętności niezbędne
do wykonywania przyszłych obowiązków. Wyłoniona kandydatka posiada również doświadczenie w pracy na stanowisku urzędniczym.

 

Sławomira Kalak

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0372.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?