Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:8
Wczoraj:194
W miesiącu:3440
W roku:10918
Wszyscy:190020

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Rajd do studni św. Marcina

Od roku 2000 w tradycję naszej szkoły wpisał się rajd do studni św. Marcina. W wigilię święta Marcina ponownie tam się udaliśmy. W imprezie wzięło udział 130 uczniów z naszej szkoły oraz 13 z Gimnazjum nr 5 w Krotoszynie. Mimo pesymistycznych prognoz meteorologicznych pogoda dopisała.
W tym nieco owianym tajemnicą miejscu przypomnieliśmy sobie fakty i legendy związane ze świętym Marcinem. Tradycyjną atrakcją były rogale świętomarcińskie. Ponadto każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek. Na mecie rajdu uczestnicy mieli okazję pochwalić się swoją wiedzą związaną z miejscem, legendą i historią dotyczącą naszej imprezy. Najlepszą okazała się Aleksandra Politowicz. Niewiele mniej wiedziały Martyna Bała i Jessica Henkel.
Do zobaczenia za rok!

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0336.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( I półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook