Home
Rajd do studni św. Marcina

Od roku 2000 w tradycję naszej szkoły wpisał się rajd do studni św. Marcina. W wigilię święta Marcina ponownie tam się udaliśmy. W imprezie wzięło udział 130 uczniów z naszej szkoły oraz 13 z Gimnazjum nr 5 w Krotoszynie. Mimo pesymistycznych prognoz meteorologicznych pogoda dopisała.
W tym nieco owianym tajemnicą miejscu przypomnieliśmy sobie fakty i legendy związane ze świętym Marcinem. Tradycyjną atrakcją były rogale świętomarcińskie. Ponadto każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek. Na mecie rajdu uczestnicy mieli okazję pochwalić się swoją wiedzą związaną z miejscem, legendą i historią dotyczącą naszej imprezy. Najlepszą okazała się Aleksandra Politowicz. Niewiele mniej wiedziały Martyna Bała i Jessica Henkel.
Do zobaczenia za rok!

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0407.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?