Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:4
Wczoraj:55
W miesiącu:2067
W roku:6378
Wszyscy:185480

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 2


Tydzień Biblioteki Szkolnej

W dniach 25-31 października obchodziliśmy w szkole Tydzień Biblioteki Szkolnej. Na miłośników książek czekało w tych dniach wiele atrakcji. Można było obejrzeć wystawę książek, których tytuły zaczynały się na literę „b” (jak biblioteka oczywiście), co było sposobem na zgromadzenie w jednym miejscu pozycji o różnej tematyce i przypomnienie czytelnikom o książkach rzadziej wypożyczanych. Przeprowadzono akcję czytelniczą „Duży czyta małemu”, w czasie której starsi uczniowie czytali najmłodszym literaturę dziecięcą oraz „Słodkie wypożyczenia”. Dużym zainteresowaniem ze strony uczniów cieszyła się akcja „Randka w ciemno z książką”. Przez radiowęzeł szkolny nadano audycję, w której zaprezentowano kilka pozycji  z nowości czytelniczych, zakupionych przez szkołę w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uczniowie klas I-III rozpoczęli realizację projektu „Tworzymy szkolną encyklopedię bohaterów książkowych”, a dla uczniów klas IV-VII oraz gimnazjum przeprowadzono konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki” ( wyniki ogłosimy w kolejnej audycji o nowościach czytelniczych”).

 


Wszystkim uczniom, biorącym udział w obchodach, serdecznie dziękujemy!

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0317.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook