Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:4
Wczoraj:55
W miesiącu:2067
W roku:6378
Wszyscy:185480

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 2


Sukces w strzelaniu

Wspaniały sukces osiągnęły uczennice naszego gimnazjum zajmując I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w strzelaniu z karabinu pneumatycznego w klasyfikacji drużynowej. Największy wkład włożyła prezes naszego koła Aleksadra Politowicz pobijając rekord szkoły i zajmując I miejsce indywidualnie.
Klasyfikacja drużynowa w kategorii:
Junior młodszy
I miejsce: Gimnazjum nr 1 w składzie: Aleksandra Politowicz, Zuzanna Marciniak i Maria Siudy
Klasyfikacja indywidualna:
I miejsce: Aleksandra Politowicz (61 pkt.)

 


Wiesław Wciorka

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0354.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook