Home
PAPIEROS w naszej szkole !!!

Szkolna Liga Ochrony Przyrody przyłączyła się do walki z nałogiem jakim jest palenie papierosówS. Przez cały tydzień szkolne korytarze przemierzał PAPIEROS, który wdzierał się wszędzie, każdego zaczepiał i proponował mu ulotki pt " ZAPRASZAM : nieświeży oddech". Nasze działanie miało uzmysłowić, że problem jest realny i dotknąć może każdego. Jesteśmy narażeni na namowy by zapalić - choć raz spróbować. Co gorsza nikt nie pyta nas o zdanie czy chcemy być palaczem biernym. Finalnie papieros został rozniesiony w drobny mak ... c.d.n - film z naszej akcji już wkrótce.
Wielkie podziękowania dla klasy IVb oraz Tatiany Karasińskiej i Kingi Witkowskiej - za wykonanie ulotek , oraz dla Arka Jakubka i Oskara Frąszczaka - którzy przemierzali korytarze odziani w strój papierosa.
Akcja nie udałaby się bez Pani Izabelli Serafiniak, która przygotowała papierosowy strój.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0307.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
14 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz,
Kalikst, Kaliksta, Machabeusz

Do końca roku zostało 140 dni.
Zodiak: Lew

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook