Home
PAPIEROS w naszej szkole !!!

Szkolna Liga Ochrony Przyrody przyłączyła się do walki z nałogiem jakim jest palenie papierosówS. Przez cały tydzień szkolne korytarze przemierzał PAPIEROS, który wdzierał się wszędzie, każdego zaczepiał i proponował mu ulotki pt " ZAPRASZAM : nieświeży oddech". Nasze działanie miało uzmysłowić, że problem jest realny i dotknąć może każdego. Jesteśmy narażeni na namowy by zapalić - choć raz spróbować. Co gorsza nikt nie pyta nas o zdanie czy chcemy być palaczem biernym. Finalnie papieros został rozniesiony w drobny mak ... c.d.n - film z naszej akcji już wkrótce.
Wielkie podziękowania dla klasy IVb oraz Tatiany Karasińskiej i Kingi Witkowskiej - za wykonanie ulotek , oraz dla Arka Jakubka i Oskara Frąszczaka - którzy przemierzali korytarze odziani w strój papierosa.
Akcja nie udałaby się bez Pani Izabelli Serafiniak, która przygotowała papierosowy strój.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0348.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Października 2018
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?