Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:4
Wczoraj:55
W miesiącu:2067
W roku:6378
Wszyscy:185480

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 2


PAPIEROS w naszej szkole !!!

Szkolna Liga Ochrony Przyrody przyłączyła się do walki z nałogiem jakim jest palenie papierosówS. Przez cały tydzień szkolne korytarze przemierzał PAPIEROS, który wdzierał się wszędzie, każdego zaczepiał i proponował mu ulotki pt " ZAPRASZAM : nieświeży oddech". Nasze działanie miało uzmysłowić, że problem jest realny i dotknąć może każdego. Jesteśmy narażeni na namowy by zapalić - choć raz spróbować. Co gorsza nikt nie pyta nas o zdanie czy chcemy być palaczem biernym. Finalnie papieros został rozniesiony w drobny mak ... c.d.n - film z naszej akcji już wkrótce.
Wielkie podziękowania dla klasy IVb oraz Tatiany Karasińskiej i Kingi Witkowskiej - za wykonanie ulotek , oraz dla Arka Jakubka i Oskara Frąszczaka - którzy przemierzali korytarze odziani w strój papierosa.
Akcja nie udałaby się bez Pani Izabelli Serafiniak, która przygotowała papierosowy strój.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0408.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook