Home
Warsztaty z przedmiotów przyrodniczych

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w warsztatach z przedmiotów przyrodniczych, które odbyły się w ZSP1 w Krotoszynie. Zajęcia prowadzone w takiej formie są doskonałym sposobem na odkrycie w sobie nowych umiejętności, pomagają one także w określeniu swojej przyszłej drogi zawodowej. Być może któryś z uczestników zostanie w przyszłości analitykiem medycznym, weterynarzem bądź fotografem. Warsztaty często pokazują, że to jednak nie ta droga .. ale jak się nie przekonasz - nie będziesz wiedział.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0323.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Października 2018
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?