Home
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w szachach

24 listopada w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera rozpoczęły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach. W zawodach mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych – urodzeni w 2004 roku i młodsi. Rywalizacja toczyć się będzie podczas pięciu turniejów – 24 listopada, 12 stycznia, 9 lutego, 23 marca oraz 8 czerwca – systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund. W każdym turnieju najlepsza trójka w gronie chłopców i dziewcząt otrzyma pamiątkowe dyplomy. Do klasyfikacji ogólnej liczyć się będzie suma punktów zdobytych w czterech najlepszych turniejach, a przy równej liczbie oczek zdecyduje lokata na ostatnich zawodach. Uroczyste zakończenie mistrzostw odbędzie się 8 czerwca 2018, po ostatnim turnieju. Najlepsi otrzymają puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Udział w mistrzostwach jest bezpłatny.

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w tych zawodach :
Marta Felka,Patrycja Rogielewicz, Patrycja Koczura, Miłosz Kaczmarek,Kacper Węcławiak,Mikołaj Raczkiewicz, Koczura Patryk ,Całujek Mikołaj  -- życzymy powodzenia -

 

Moraś Piotr (opiekun zawodników)

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0293.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Października 2018
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?