Home
Warsztaty radzenia sobie z własnymi emocjami

W listopadzie w klasach IV-VI szkoły podstawowej odbywały się  zajęcia w ramach programu „Bądź sobą tu i teraz” prowadzone przez Agnieszkę Kubiak i Agnieszkę Walkowiak  ze stowarzyszenia Twoja Alternatywa. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach na temat profilaktyki uzależnień i zachowań ryzykownych. Dzieci i młodzież uczyła się również podczas tych zajęć jak radzić sobie z własnymi emocjami.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0379.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
14 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz,
Kalikst, Kaliksta, Machabeusz

Do końca roku zostało 140 dni.
Zodiak: Lew

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook