Home
Warsztaty radzenia sobie z własnymi emocjami

W listopadzie w klasach IV-VI szkoły podstawowej odbywały się  zajęcia w ramach programu „Bądź sobą tu i teraz” prowadzone przez Agnieszkę Kubiak i Agnieszkę Walkowiak  ze stowarzyszenia Twoja Alternatywa. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach na temat profilaktyki uzależnień i zachowań ryzykownych. Dzieci i młodzież uczyła się również podczas tych zajęć jak radzić sobie z własnymi emocjami.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0390.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Października 2018
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?