Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:38
Wczoraj:216
W miesiącu:3357
W roku:18893
Wszyscy:197995

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Policjant wygłasza pogadankę

24 listopada 2017r. mieliśmy okazję gościć  sierż. sztab. Tomasza Zmyślonego, który w klasach Vb i IVA wygłosił pogadankę na temat używania agresji fizycznej i psychicznej. Uczniowie byli zainteresowani tym tematem, a zwłaszcza cyberprzemocą. Ideą spotkań z młodzieżą było nie tylko wskazywanie, jakie czyny mogą stanowić przestępstwo i za jakie zachowania może grozić odpowiedzialność prawna, ale przede wszystkim w jaki sposób się przed nimi chronić, jak chronić siebie i swoją prywatność przed internetowymi przestępcami, w jaki sposób zachować bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu. Funkcjonariusz omówił również co może grozić za popełnienie czynu karalnego nie związanego z Internetem. Policjant przekonywał  uczniów, aby dbali o swoje bezpieczeństwo i żeby nie naruszali godności i prywatności innych użytkowników sieci. Przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie komputera i czy to, co pisze jest prawdą.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0413.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
25 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook